Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babaja egyaltalan...

Akiknek a babaja egyaltalan nem volt hasfajos es nagyon nyugodt baba volt! Leirnatok, hogy milyen volt a szulesetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Délben elfolyt a magzatvizem vásárlás közben. HAzajöttem, szóltam a férjemnek, hogy jöjjön (dolgozott), majd kb 3 körül indultunk a kórházba. Ott megerősítették, hogy igen víz, de fájásom alig volt, lassan tágultam.

Majd 7 körül bevittek a szülőszobába, ott figyelték a fiam szívhangját, de hagytak vajúdni. Majd mikor egyszer leesett 100 alá a szívhang, felfektettek a szülőágyra, és felpörögtek az események. Az ügyeletes doki tágított kézzel, a dokinőm meg térdelt a hasamon, hogy kint legyen a fiam. 21:55-kor meg is született. 10/10-es apgarral.

2015. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Magzatvízszivárgás miatt oxival indítottak, mert meconiumos volt a víz.

5 óra alatt meg is született a lányom, nagyon könnyű szülésem volt.

2015. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

off elsőnél látom hogy 100 alá esett szívhang és segítettek


én babámnak már nagyon durva 30-60-as volt, nem is egyszer szóltam, aggódtam, végül egy nővér annyit mondott, hogy most olyan szakaszban van, amin kicsit nehezebb átjutni, de próbáljak megnyugodni, ne stresszeljem a babát. megnyugodtam és hagytak vajódni tovább, normál megszületett a végén.


addig volt nyugodt baba, míg nem volt éhes(nehezen esett le, hogy kevés a tejem, nagyon síró korszak volt)

2015. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Életmentő sürgősségi császár a 37. Héten. Gyakorlatilag soha nem sírt, soha nem ébredt éjjel, fantasztikusan kiegyensúlyozott, csodacserfes 3 éves már.
2015. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hajnali 3kor elfolyt a magzatvízem,20 perc a kórház mire beértünk 3 perces fájások. folyamatosan figyelték a szívhangot, de a minimum alá leesett, így azonnal s.császáros lettem.8kor született meg a kisfiam.

ma már 3 éves, okos, és nagyon nyugodt gyerkőc.

2015. jún. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egy nappal a szülés előtt már a kórházban feküdtem.Már majdnem 2 napja voltak folyamatos jóslóim,mikor éjfélkor elmentem wc-re,és mikor vissza akartam feküdni,elfolyt a magzatvizem.Szülőszoba,ott megvizsgált a doki,azt mondta reggelig itt tuti nem lesz baba,és majd reggel kapok oxit.Kb.fél óra múlva már folyamatosan jöttek a fájások.3 óra 10-kor meglett a lányunk.
2015. jún. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Császárom volt, ami előtt több, mint egy héttel már kórházban feküdtem, naponta 5x nézték a kislányom szívhangját. Mai napig nyugodt, kiegyensúlyozott baba, ha sír, ott már nagy a gond :)
2015. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első: burokrepedés, gyors tágulás, nehéz elakadós majdnem meghalós kitolási szakasz, de az orvos még poénkodott, hogy sajna már nem tudja visszanyomni, hogy császár legyen tehát szüljem meg, nem igéri csak olyan 40% körül, hogy életben leszünk a végére.... Most 4 éves lesz, okos, ügyes és türelmes kislány. Végigalussza az ájszakát 2 hetes kora óta.

Második: burokrepedés 20 perc alatt gyorsvonat módjára kijövős és nem alussza végig az éjszakát, 2x fölkel enni, de állandóan mosolyog :)

2015. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10:15-kor elfolyt a magzatvíz,egyből 5 perces fájásokkal indult. 4:28-kor született meg a kislányunk 3 nyomásra. 😃

Nagyon könnyű szülésem volt. Szép emlék marad nekem. 😃 Most 4 hónapos, azóta is nyugodt baba.

2015. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

21:15-kor folyt el. Bocsi 😂

2015. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!