Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapossal elmennétek...

3,5 hónapossal elmennétek étterembe ünnepi ebédre?

Figyelt kérdés
Még nincs napirendünk, nehezen elalvó baba.
2015. jún. 7. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2015. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ mit ünneplünk. Ha egy hozzám nagyon közelálló személy fontos alkalma, akkor igen, legfeljebb nem maradnánk végig.
2015. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
ha olyan tipusu baba volna aki siman elalszik a babakocsiba vagy eljatszik abban, akkor igen. a te esetedben ha jol ertem errol szo sincs, tehat nem. az en lanyommal is elkepzelhetetlen lett volna...most 11 hos, most voltunk eloszor etterembe, egy orat birt ki, amibol felet evessel toltott, felet meg nyuglodessel.
2015. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez babafüggő,neked kell tudni.
2015. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Férjem unokatestvérének a diplomaosztója lesz.
2015. jún. 7. 10:53
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Mi kislányunkkal lehetett menni, szépen elvolt a babakocsiban, szomjas-éhes volt akkor meg megetettem cumisüvegből.
2015. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Hát arra tök értelmetlen menni. Ekkora gyerekkel biztos nem mennék étterembe.
2015. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Mi sokat jártunk ennyi idős korában étterembe, de ő könnyen elaludt babakocsiban és idegen helyen, sőt itthon sokkal nehezebb volt altatni mint idegen helyen, nem tudom, hogy mi az oka, biztos rossz a feng-shui itthon. De ha nyűgősködő lett volna idegen helyen, akkor nem mentünk volna, mert annak nincs értelme, hogy ő sír, nyöszörög, ti idegeskedtek miatta, másokat zavar. Nagyobb korában pl nem jártunk vele, mert a babakocsiban már nem volt el, az etetőszékben is csak pár percig foglalta le magát, annak meg nincs értelme, hogy ő rosszul érzi magát, mi rosszul érezzük magunkat és még másokat is zavarunk.
2015. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából kétszer voltunk bevásárlóközpontban, innen 30 km-re, se az úton, se ott nem volt semmi gond, inkább csak meg volt szeppenve a sok új dolgon. Viszont bántja a foga, érzékenyebb 10 napja, és még ez a nagy meleg is.
2015. jún. 7. 12:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze:) Az én lányommal akárhova tudunk menni:)

Nagyon sokszor megyünk éterembe enni természetesen a hercegnő jön velünk :)

2015. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!