Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapossal elmennétek a...

21 hónapossal elmennétek a Normafára szánkózni, BKV-val? Szerintem kb.4 körül tudnánk egyáltalán elindulni (talán fél 4). Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A férjem akarna, nekem egyáltalán nincs kedvem, de nem akarom elrontani sem a kedvét. Viszont szerintem tök hülyeség. Legalább 1-1 óra az út oda-vissza, plusz még ott is lenni valamennyit. A problémáim: A gyerek (és én is) teljesen át fogunk fagyni ennyi idő alatt, hol cseréljek pelenkát (nem tudom, hogy ott van-e ilyenre helység). Most szánkózna először a kicsi, előbb lehet itt a környéken kéne kipróbálni, hogy mennyire tetszik neki. Viszonylag későn fogunk hazaérni. Ha beázna a cipője, ruhája mit csinálunk? Túlparázom vagy tényleg nem kéne menni.
2014. jan. 29. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
azért nincs értelme menni mert 5 körül már sötétedik. Tehát amire oda értek jöhettek is vissza. sötétben nem lehet csúszni sok a fa ami balesetveszélyes. simán huzni szánkóval lehet egy mellékutcában is ahol nincs annyira letakaritva.
2014. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is csak a sötétedés miatt nem mennék, a többi problémát ha lenne amúgy kedved simán megoldanád:)


Menjetek a Normafára szombaton, ma meg huzogassátok kicsit az utcán. Illetve sok helyen vannak dombok a városban ahol lehet szánkózni, gondold bégig, hátha a közeletekben is van.


Merre laktok?

2014. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olyan "későn" nem indulnék el.Igaza van az előttem szólónak mire odaértek sötét majdnem sötét lesz.
2014. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Életemben nem voltam még szánkózni a Normafánál, gondoltam van lámpa. :-) Csepelen lakunk, szóval tök messze. Remélem, hogy ő is úgy fogja gondolni, hogy nincs értelme elindulni sötétbe, nincs kedvem veszekedni.
2014. jan. 29. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy járok keresztül csepelen a Rákóczi út mellett (a Tesco és a temető között valahol ha jól emlékszem) van egy jó kis szánkódomb, autógumikkal körbekerítve. Szerintem próbáljátok ki ott először, lehet, hogy nem is tetszene neki. Mikor a fiam ilyen kicsi volt akkor még nem szeretett ilyen nagyokat csúszni, na meg gondoljatok bele, azt a szánkót vissza is kell húzni a domboldalon az újabb csúszáshoz. Én biztos, hogy kicsiben kezdeném.
2014. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is csepeli vagyok, biztos nem indulnék el fél 4-kor a normafára.

Van itt egy csomó szánkózási lehetőség, biztos nem mennék át ezért másik kerületbe, főleg ilyen messze.

Normafára napközben mennék (és akkor váltóruha hátizsákban).

Én pl ma szánkóval megyek a gyerekért az oviba és hazafele megállunk csúszkálni a házunk mögött kis dombon.

És még sötétedés előtt hazaérünk. És ha átázik a ruhája, az sem baj, mert hazajövünk egyből.

2014. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi közel lakunk a Normafához, de a kisiskolás gyerekeinkkel is csak ritkán megyünk oda, pedig kocsival járunk. Nincs kiépített szánkópálya, ezért kár odautazni és sötétben bénázni szerintem egy ekkora lurkóval. Van két étterem és egy rétesező egyébként (utóbbiba nem lehet beülni), szóval ha fázik, étterembe kell beülnötök.

Hétvégén inkább jó, de akkor meg olyan tömeg van, hogy az embernek attól megy el a kedve…

2014. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem mentünk el végül.
2014. jan. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!