Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennétek ekkora útra egy 22...

Elmennétek ekkora útra egy 22 hónapossal?

Figyelt kérdés

Már kétszer repült a lányunk, egyszer Rómába és egyszer Londonba, de mindkét út rövid volt. Nagyon jól viselte, az ott tartózkodást is, a repülést, mindent.


Férjemet a munkája májusban Vietnámba szólítja 2 hétre. Meghívtak minket is a picivel. 2szer kellene átszállni. Egyszer 2 óra Párizsba (ott 3 óra várakozás), majd onnan 11 óra Vietnámba, nagy gépen, játszó sarokkal, mindennel. Éjszaka lenne ez a 11 óra. De nagyon elbizonytalanodtam. Megéri ennyire megkínozni a gyereket? Hosszú út, időeltolódás. Alapvetően nyitott és bevállalós vagyok, de most nem tudom mit tegyünk. Ti mit tennétek?


2014. márc. 19. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mennék. Mivel éjszaka mentek az út 90%-át átalussza, a többi részt pedig játékkal tudjátok tölteni. Ha nem volt eddig baja és csak emiatt nem maradnék itthon, hatalmas élmény ennyi nyűgöt megér (nekem) :)
2014. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt mindenkinek a saját gyereke természete, szokásai, alkalmazkodóképessége alapján kell eldöntenie. Én a fiammal 2 hét miatt nem vállalnám ezt.
2014. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát igen, ha átalussza. Mert egy dönthető ülésben nem tudom, mennyire képes aludni. :S
2014. márc. 19. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennék.

Azt tapasztaltam,hogy ők strapabiróbban mint mi.Legalábbis időeltolódás tekintetében pl.

2014. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam is többször repült már, rövidebb utakon. Jól bírja, sosem sír, szeret menni, csavarogni. Nem nyűgösködik, simán le lehet kötni játékkal, meseolvasással az utazás alatt. Alszik bárhol, még a repülőn is, pedig a fapadosokon még csak nem is dönthető az ülés. :) Szóval én bevállalnám. Ha hasonló kaliber a kislányotok, akkor menjetek!

Viszont azt is mérlegelném, hogy a férjem mennyi időt tud majd velünk tölteni. Mert ha reggeltől esti leköti a munkája, annak nincs értelme, hogy egy hotelszobába kuksoljak a gyerekkel. De ha van érdemben eltölthető közös idő, akkor hajrá! :) Jó utat! :)

2014. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mennék, biztos nagyon jó lesz egy kis kikapcsolódás. Az út egy kicsit nyűg, de hamarabb kiheveri mint azt gondolnád.
2014. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!