Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti leteszitek a babátokat/kisg...

Ti leteszitek a babátokat/kisgyereketeket az orvosi rendelőben hogy had kússzon-másszon a földön?

Figyelt kérdés
Ma voltunk dokinál a babámmal, és úgy megdöbbentem, kb. 5-en voltak előttünk, abból legalább 3 anyuka simán letette a gyerekét, a földön ültek, tenyeretek, másztak (még az is aki már járni tudott leült, sőt le is hasalt!). Az én babám még pici, a babakocsiban volt, de valahogy az az elképzelésem, hogy nem fogom hagyni hogy ilyen helyen a földön csússzon-másszon. Oké, hogy erősödnie kell az immunrendszernek meg minden, de azért ez nekem már túlzás. Nekem van igazam, vagy annak aki engedi?
2015. jún. 8. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hagyom.
2015. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Soha nem tettem le egyiket sem. 3 gyerekem van.
2015. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem....orvosi rendeloben kizárt, hogy a foldre letegyem.
2015. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Dehogy!
2015. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem teszem le, sőt, én a közös pelenkázóra sem teszem le "alátét" nélkül, amit pedig már letettem a rendelőben (eldobható) valahova, azt utána kidobom. Szerintem nem az orvosi rendelőben kell erősíteni a gyerek immunrendszerét.
2015. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem és még olyat sem láttam, hogy más letenné.
2015. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, és látni sem láttam még ilyet.
2015. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Na ott aztán végképp nem hagynám. Vittem neki mindig játékot, kiskönyvet, akármit, hogy elfoglalja magát a kocsiban ülve, vagy a pelenkázón, vagy az ölemben.
2015. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Kórházban dolgozom és sajnos sok ilyen van.. Tudom, hogy nem mindenki tudja megoldani a gyermekelhelyezést, őket megértem, sajnálom is. Ugyanakkor jönnek apukával, sőt néha nagymamával (értem, hogy kíváncsiak, de mindenkinek elmondjuk, hogy 2-4 óra a várakozási idő) és leteszik a gyereket aki kúszik-másik-rohangál miközben műtétes ágyat tolnak a folyosón, kerekesszékesek jönnek, közelben a lift, rosszul látható helyen. A gyerek meg szabadon rohangászik, van, hogy veri a rendelő ajtaját és úgy üvölt, hogy két ajtón keresztül hallani. A kórházban annyi olyan fertőzési lehetőség van ami máshol nincs, hogy soha nem hagynám a padokat mászókának használni még nagyobbacska gyereknek sem, nemhogy földre tenni.


Azt sem értem, hogy aki megtehetné, hiszen nagyival/apukával jön ilyen hosszú várakozási idő mellett miért teszik ki a gyereket annak, hogy itt hisztizzen, unja magát halálra a sírásig, azt meg, hogy ilyen helyen miért enged mindent fogdosni pláne nem.


Ugyanakkor.. azt vallom, hogy nem vagyunk egyformák és mindenki úgy nehezíti a saját életét ahogy akarja.

2015. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akik azt írták, hogy még nem láttak ilyet, higgyétek el, hogy tényleg van ilyen, nem én találtam ki, pont ezért írtam ki a kérdést, mert nagyon ledöbbentett, de mivel nekem első gyerek azt hittem csak én féltem túl. Volt egy testvérpár ma, akik a földön ülve játszottak az ottani játékokkal (én ezt sem hagynám), egy kisfiú aki szó szerint végighasalta a földet, az anyja össz-vissz viccesen megjegyezte, hogy "kitakarítasz a doktornéninek" , és egy kislány aki az apukájával volt és beült a székek alá, az apuka ugyan rászólt, hogy ne üljön a piszkos földön, de a kislány nem jött ki,a z apuka meg nem erőltette tovább.
2015. jún. 8. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!