Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol szamit orvosi esetnek...

Mikortol szamit orvosi esetnek a bukas?

Figyelt kérdés
kisfiam 3 honapos es rengeteget bukik,van hogy vegig hanyja meg az en ruhamat is.meddig szamit normalisnak?
2013. nov. 25. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig azt mondta a védőnő, hogy amíg nem sugárban hány és szépen fejlődik, addig nem káros, nem kell vele különösebben foglalkozni. Nálunk is nagyon durva bukások voltak és sokszor fulldoklott is tőle, akár álmában, éjjel is rendszeresen! 3 hónapos volt a fiam, mikor megelégeltem és nem vártam mástól, hogy mondja meg mi az a pont, döntöttem, és elkezdtem sűrítővel etetni - az hozta nálunk a "megváltást"! Szinte ezt a kort tekintem az új születési idejének, akkora fordulatot vett az életünk tőle! :)

Szerintem ezt az anya tudja eldönteni, aki napi 24 órában látja gyermekét, hogy mennyire, milyen mértékben bukik. Én orvostól, védőnőtől nem kaptam soha konkrét választ.

2013. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
en meg csak szoptatom.gondolom akkor nem adhatok neki suritot.
2013. nov. 25. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De adhatsz.
2013. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz utána a védőnődnél! Pont az anyatejes babáknak ajánlják a sűrítőt (Nutriton), ha tápszeres, akkor vannak bukós tápszerek, egyszerűbb azzal. Az enyém 9 hónapos koráig mindkettőt kapott, először (bukós) AR tápszerrel próbálkoztunk, az nem vált be és végül a sűrítő hozta a segítséget. (Bármihez lehet adagolni, nem csak anyatejes babáknak, tápszerbe, ételbe, bármibe keverhető.)
2013. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es és 4-es vagyok: mi még a mai napig használjuk a reggeli-esti tejitalhoz, pedig már 14 hónapos a fiam. Nálunk tényleg bevált, és nem volt semmire sem negatív hatással (széklet, hasfájás, stb).
2013. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!