Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babát nagyszülőkre...

Fél éves babát nagyszülőkre hagyni 5 napra?

Figyelt kérdés
Megoldható vagy semmiképp sem jó ötlet? Ismeri őket, első 3 hónapban velük laktunk, most se telik el hét, hogy ne találkozzon velük. Eddig fél napokat töltött velük. Hogy viselné?
2015. jún. 10. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem korai, de te tudod. Ha az anyatejet meg tudod oldani, akkor végül is miért ne.


Én nem bírnám, halálra izgulnám magam.

2015. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Te ismered a gyereked... Neked kéne tudni hogy viselné...


Én biztos nem hagynám ott ennyi időre még úgy sem h ennyire ismeri őket. Ilyen kicsit még 1 éjszakára sem nemhogy 5re.

2015. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tenném, csak ha kényszerhelyzet lenne (műtét stb). Mondom mindezt úgy, hogy nem vagyok a megrögzött mindig legyen az anyukával a gyerek típus. Pl. a fiunk 8 hónapos korában visszamentem dolgozni, férjem jött el gyedre, és az első időkben kellett mennem több napos továbbképzésekre; egy éves múlt, amikor elmentünk két éjszakás wellnessre a férjemmel és a nagyszülők vigyáztak rá stb. De fél évesen nem bíztam volna nagyszülőkre ennyi időre. Lehet, hogy jól viselné, lehet, hogy nem. Előre nem lehet tudni. Az én fiam is jól elvolt a nagyszülőkkel, de egyszer férjem dolgozott, nekem volt egy kisebb műtétem, akkor valamiért nem volt jó kedve, így nem tudták megnyugatni a szüleim, úgy várták, hogy hazaérjek mint a messiást. Ebben a korban még nagyon kiszámíthatatlanok, és nagyon kötődnek a szülőkhöz.
2015. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tápszeres már 2 hónapos kora óta, anyukám már rengetegszer megetette, tökéletesen el tudja látni, tudja mit mikor és hogy kell. Úgy már volt hogy mindent ő csinált vele, mikor otthon aludtam a babával, de azért mégis ott voltam én is. Attól félek, hogy a babát megviselné a hiányom. Mással is jól elvan, de eddig csak rövid ideig, pár óráig volt úgy, hogy én nem voltam vele.
2015. jún. 10. 22:53
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha jól megvan a nagyszülőkkel, akkor igen. Szerintem semmi baja nem lenne, sokkal rosszabb a majomszeretet.
2015. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Először lehet hogy csak egy hétvégével próbálkoznék. :) Miután az ellátás nem fog gondot okozni, ezért csak azon múlik, hogy te hogy érzed a dolgot. Illetve téged mennyire viselne meg.


Én szerintem tudnám még 5 napra otthagyni, ezért mondtam a hétvégét. :)

2015. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs más lehetőség és elkerülhetetlen a dolog akkor persze, hagyd ott. Én nem a baba miatt aggódnék, hanem az anyuka miatt. Tapasztalatból mondom (24 órára hagytam ott 4 hónaposan, másnap "rám se akart nézni" hát azt hittem belehalok)
2015. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
5 napot soknak tartok! Majd 2 évesen már nem lesz sok. 6 hónapos babának az anyja mellett van a helye. Pár órás kirucc belefér, de több napos szerintem nem.
2015. jún. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha kórházba kell menned, érthető.


Ha nyaralgatnál nélküle, az nekem nem.

2015. jún. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

1. egyerekünket 4 hósan vittük először mamához 3 napra, most a kicsiket szintén 4 ósan hagytuk egyeü itthon a saját otthonunkban mamával, ikrek:)

Ha a mama napi szintenéleted részi akkor nincs "korhatár".

Minél hamarabb annál jobb, neked is jo neki is jo, mamának is jo :)

egyszerübb lesz az ovi/bölcsi szoktatás,és a szocializácio a kicsinek, minha anya nyakán lógna évekig és egy mp-.re se tudnád majd otthagyni sehol meg ordit üvölt....

Minél hamarabb annál jobb!

Anyatej a fagyóban:)

te meg lefejed.

2015. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!