Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha az ikreim elvannak...

Baj ha az ikreim elvannak "egyedül"?

Figyelt kérdés

Van egy nagy karámjuk és mig takaritok, főzök ...stb beteszem őket. Sokszor mikor végzek ki se akarnak jönni, még egy órát elvannak bent egyedül, néha együtt egymással néha egyedül egyegy sarokban eljátszanak valamivel, 16 hósak.

Tudom más örülne :) de nem lesz bajuk, hogy nem "foglalkozom"ilyenkor velük??

Persze an amikor orditanak mire végzek, hogy vegyem ki őket, de pl most is már egy órája befejeztem a házmunkát és bent játszeanak rám se hederitenek.



2015. jún. 11. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ó dehogy lesz bajuk, tényleg inkább örülj, hogy nyugodtan tudod végezni a dolgod. Gondolom nem egész nap "egyedül" vannak, ha készen vagy, velük foglalkozol. Ez így kerek :)
2015. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kislányom 16 hónapos, ő is szépen el van egyedül. Igaz ő nincs "elzárva" amìg teszem a dolgom ha kedve van jön utánam kap rongyot és ő is törölget pl vagy épp "söpröget". Ha nincs kedve akkor egyedül játszik vmivel. Ő képes egész nap egyedül ellenni ha gondja van szeretne vmi akkor odajön hozzám. Pl tegnap nem is játszottunk együtt csak este mert annyira nem érdekeltem, néha odajött megölelt adott egy puszit aztán ment is tovább. Sztem ez nem gond, örülök h le tudja magát kötni. Van olyam ismerősöm ahol a 4 évest a szülőnek kell lekötni mert annyira nincs el egyedül.


Sztem örülj neki :) neki is elég h tudják h "szólnak" és mész :)

2015. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!