Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Baj hogy nem hízott...

Anyukák! Baj hogy nem hízott 1 hét alatt semmit a 4 és fél hónapos kisfiam? Anyatejes, hetente szoktam mérni hétvégén, eddig mindig hízott valamennyit, de most nem. Most 8 kg.

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, lehet, hogy lassul a hízása mostmár. Azért 4,5 hósan a 8kg szép teljesítmény. Az én kisfiam 7 hónaposan volt annyi, pedig ő is szép husis.
2011. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

havonta mérd, ha most 8 kiló, akkor it akarsz??

8 kiló amúgy is elég sok, szerintem most meg fog állni, vagy le fog lassulni a a gyarapodása.

Ha nem hízik 1 hónapig az sem baj.

Az én 4 kilóval született lányom 8 hónaposan volt 8 kiló, (most 27 hónaposan majdnem 15)

De a 4,4 kilóval születet fiam is csak kb 5,5 hósan lett 8 kiló.

2011. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Forgolódik már? Sokat mozog? Az is lehet 1 ok.
2011. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8 hónapos lányom most 8 kiló. :)

Szerintem ne aggódj még. Ha esetleg jövőhéten, és utána sem hízik, akkor esetleg menj vele dokihoz.

Az én lányomnak 4 hónaposan megállt a súlya, és egy hónapig nem akart hízni. Ekkor elkezdtük a hozzátáplálást, és utána újra hízott.

2011. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!