Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok ha 2 éves...

Mit csinálnátok ha 2 éves fiatok pfozna?

Figyelt kérdés
Ma kaptam tőle váratlanul egy pofont,amitől úgy meglepődtem,h.hirtelen lese tudtam reagálni.nem játékból volt,hanem dühből!ti mit csinálnátok ebben az esetben?
2015. jún. 14. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vicces
2015. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Melyik része vicces?
2015. júl. 2. 07:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Az egész igazabol😃️ Jot nevettem
2015. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

most ovastam 8-astól a harapást

az nálunk is jellemző, de "bosszúbúl, vagy önvédelemből"így nem tudom hogyan kezeljem

szóval a gyerek kicsi, ugye könnyű a felnőttnek pl egy orrszíváshoz lefogni..ha azt nézzük, rengeteg dolgot kell vele megtenni akarata ellenére, ő viszont rendkívül figyelmes(amikor kekszet tömött mindig a számba, egy idő múlva besokkalltam, úgy tettem ahogy ő szokott, mikor nem akar enni, egyszer ég finoman próbálkozott és kicsit szomorkásan ugyan, de békén hagyott és nagyon jól esett...szóval neki nagyon rosszul eshet ellenkező esetben, ha én erőltetek valamit)

ma speciel a körömvágás közben, ugye nem engedtem el, ne mehetett játszani, egyfojtában harapta a karomat, ahol érte(de nem izomból, de fájt)

valahol úgy tűnik ha gyerekszemszögből nézzük, hogy szemet szemért, fogat fogért...


(persze a pofon ettől eltér, az jöhet abból is, hogy nem ismeri, nem tudja annak a jelentését)

2015. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!