Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Káros-e a gyerekszobában levő...

Káros-e a gyerekszobában levő számítógép az újszülött picibabára?

Figyelt kérdés
Elektroszmogra gondolok. Köszönöm a válaszaitokat.
2007. nov. 4. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül annyira lehet káros,mint hogy mikróba ne melegíts neki tápszert vagy tejet cumisüvegbe:-).Szóval semennyire.Nekem 4 gyerekem van,számgépem is van,és mikróba melegítettem,vagy forraltam cumisüvegbe a kaját nekik.Minél jobban félted annál betegeseb lesz.
2007. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval!
2007. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat,mi annakidején bátyámmal megettük a virágokat is.(Az akácvirág és az ibolya kifejezetten finom:))Nem vagyunk allergiásak,2-3évente leszünk csak betegek,és nő létemre bírom úgy a kemény munkát mint a férfiak.Hugi még a széltől is óvva volt,túl van már egy térdműtéten,vékony az izomzata,minden apró cseprő betegséget elkap.Szerintem ne óvd semmitől nagyon,mert ha egy üvegbúra alatt él,akkor nem nagyon lesz immunrendszere.

Rádióhullámoktól meg nem tudod megmenteni(telefonok,wifi-k(10 emeletes panelban4.en olyan 6-7amit tud fogni a laptopom),nem csak neked van géped...)Nyugi nem lesz baja!

2007. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!