Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csinálhatnék ikreket?

Hogyan csinálhatnék ikreket?

Figyelt kérdés
Elnézést a hülye megfogakmazásért. Arra lennék kíváncsi, hogy ikerterhességet hogyan segíthetek majd elő. Már nagyon rég elhatároztam, hogy ikreket szeretnék majd, és tudom, dupla felelősség, megannyi nehézség. Olyat is olvastam, hogy valaki ikerbabákat elakar vetetni, amit ép ésszel nem tudok felfogni... Visszatérve a témához, van bármily módszer, amitől nagyobb lenne az esélyem ikrekre? Illetve ha a férfinak van ikertestvére, az nem jelent semmit? Köszönöm előre is, illetve ha valakinek volt iker terhessége, írhatna;)

2015. jún. 18. 10:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Az imádságot javaslom, kérdező. :) Hidd el, minden úgy lesz, ahogy lennie kell! Erődhöz mérten fogsz gyermeket, gyermekeket kapni. :)


9-esnek off:

Hidd el, van, aki megcsinálja. Én nem vagyok egy szupernő, de napaestig egyedül vagyok az ikrekkel, akik most voltak kiscsoportos óvodások, és van még egy két év alatti kistesó is. Öt éve itthon vagyok, többnyire egyedül. Mellettük egyedül viszek egy nagy háztartást, egyedül gondozok egy hatalmas házat. Naponta kétszer mosok. A férjem késő este, munka után végzi a nagybevásárlást, ez mondjuk segítség, de 10-kor ér haza. Csak akkor volt bébiszitterem heti 3x3 órára, amikor diplomáztam. Bejárónőm sosem volt.

Meg lehet csinálni, de erősnek kell lenni, jól meg kell minden egyes félórát szervezni. S látod, még gépezni is van időm (míg szopik a kicsi, mint most is), és hobbim is van (zenélek).

2015. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak, egypetéjűek, sehol a rokonságban nincsenek máshol ikrek, és a felmenőink között sem voltak. Az egypetéjűség pusztán a véletlen műve, a kétpetéjű ikrekre való hajlam öröklődhet csak.
2015. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vagy véletlenül így alakul, vagy lombikkal és gyógyszeres rásegítéssel, de ha egészséges vagy, ezeket nem fogják alkalmazni, és veszélyes is lenne kísérletezgetni. Nekem kellett szednem peteérés serkentő gyógyszert, csak így jött össze a baba, egyszerre több petém is ért, de csak egy lett a domináns, abból is csak a szedés 2. hónapjában lett baba. És nem lettek ikrek így sem, szóval ez se garancia.
2015. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!