Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a hasfájós-sirós...

Meddig tart a hasfájós-sirós korszak a babáknál?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 hónapos,nagyon hasfájós,úgy hallottam ez kb.3 hónapig szokott tartani,ez igaz?
2010. márc. 1. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk 3. héttől a 8. hétig tartott a pocifájás.

Egyik napról a másikra megszűnt, persze bevetettünk mindent ami létezik.

2010. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám már 3 hónapos, de még mindig küzdünk. Szerintem ez egyénfüggő. Remélem nálatok hamarabb elmúlik!
2010. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam is eléggé hasfájós volt, aztán rájöttünk, hogy sokat segít a hason alvás, úgyhogy azóta is úgy alszik, és a másik, hogy vettünk Infacolt. Nekünk nagyon bevált, sokkal könnyebb lett. (B)
2010. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 hetes kora után jött, és 3 hónapos koráig tartott, utána jött a nyálzás, fogfájdalmak:)

Szóval kitartás, az eleje ilyen:)

2010. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam tegnap töltötte be a 3 hónapot.Még elő szokott fordulni a hasfájás.
2010. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! nálunk mint a nagykönyvben! 3 hónapos korára megszűnt a pocakfájás, most a kemény kakival küzdünk. pocakfájásra infacolt kapott, hatott. most kemény kakira a szilvát javasolták itt az anyukák (csak azért írom, h ha esetleg később.... de ne kelljen)

Kitartást! Türelem!

*V*

2010. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is úgy 2,5-3 hós koráig tartott, és adtunk neki mecsek baby teát, ami azért javított a dolgon, most már a fogával vagyunk elfoglalva. :)

2010. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 9 hétig tartott, aztán hirtelen elmaradt. Amúgy csak a hajszárítóval történő melegítés segített:(
2010. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hát álmomban sem gondoltam volna,hogy ennyire nehéz lesz az első időszak.
2010. márc. 1. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:

11:19-es vagyok. Próbálj nyugodt lenni, legyen mindig az a szemed előtt, h egyszer el fog múlni, lesz jobb is. És ez mindenre igaz, ha vmi nehezebb, döcögősebb. Nálunk 6 hetes, majd 3 hónapos, és most 5,5 hónapos korbán láthatóan javult a helyzet! Kitartást! Ennek a kornak is megvan a szépsége és hidd el, h vissza fogod sírni!(Mármint nem a hasfájást!) Nekem egy kicsit pl az hiányzik, h már nem lehet úgy kézben fogni, mert már kitekeredik,elmászik, elvesz, ledob....stb. De ez most ennek a kornak a gyönyörűsége!!! Na, most jól elkanyarodtam a témától. Ja, és igen, a hajszárítózás nálunk is bejött, még sokszor a monoton hangra el is aludt!

Kitartást! És élvezd az összes pillanatot, mert hamar elmúlik!

*V*

2010. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!