Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiak nektek tényleg csak...

Férfiak nektek tényleg csak akkor lesz gyereketek ha "becsúszik" a baba? Ti egyáltalán nem vágytok az apaságra?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez baromság. Az én párom csomószor a gyerekvállalásról beszél, már felvetette, hogy ne kettő, inkább három legyen majd.

Pont a héten mondta, hogy szerinte ő még jobban vágyik gyerekre mint én :) Neki sosem volt rendes családja, csonka családban nőtt fel, nagyon vágyik sajátra.

2015. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Persze. Minden tervezett babát csak a nő tervez.

Te tényleg ennyire hülye vagy?

2015. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Férfi vagyok és mindig is vágytam rá. Párom is szeretne természetesen, csak anyagi okok miatt halogattuk eddig de lehet, hogy hamarosan aktualis lesz igy 30 fele közeledvén. Persze ha becsúszna annak is nagyon örülnénk. Csak tabi mellett ez nagyjából kizárt. ;-)
2015. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Van, aki akar gyereket, van aki nem.

Ez a nőknél is így van, nemcsak a férfiaknál.


Az én párom is nagyon várja és legalább kettőt szeretne, de ha nem függne anyagiaktól többet is akarna. Neki fontos a család és felelősségteljes apa akar lenni.

2015. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Bocs azért hülye nem vagyok csak a környezetemben legtöbbször szinte csak igy lehet baba

2015. jún. 19. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Nàlunk becsúszott az első, az apuka jobban örült, mint én. Ill. ő örült, pedig fiatal volt. Most a màsodik projektnél jobban be van szózva, mint én.
2015. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert a környezetedben nyilván olyanok vannak, akik (még) nem akartak gyereket, aztán mégis lett. De azért azt csak el tudod képzelni, hogy van egy rakás olyan pár, akik meg mindketten, közös akaratból gyereket szeretnének.
2015. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!