Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, akinek a babaja...

Van olyan, akinek a babaja nem kapott D-vitamint?

Figyelt kérdés
Az en babam 7,5 honapos, matol kap D-vitamint csak. Kulfoldon elunk es ott nem adnak a babaknak. Most Magyarorszagon vagyunk es elvittem az en regi gyerekorvosomhoz, o irt neki. 1x2 cseppet kap matol. Lehet ettol barmi baja, hogy eddig nem kapott? Van meg mas is, akinek nem kapott a babaja?
2015. jún. 23. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond szerintem. Nálunk is hasonló volt a helyzet, ha épp volt adtam nekik, ha nem, akkor nem. Télen azért jobb, ha kapja, nyáron nem annyira életbevágó.
2015. jún. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem anyatejben, tápszerben megfelelő D-vitamin van, a hozzátáplálás megkezdése után pedig megfelelő étrend mellett szintén megkapja az adagot. Télen azért jobb feltölteni picit a szervezetét ilyen készítménnyel.
2015. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Anyatejes baba, meg mindig szoptatom. Az itteni ajanlas szerint elegendo vitamin van az anyatejben, annyit mondtak csak, hogy en szedjek terhesvitamint szoptatas alatt is. De azert most orulok, hogy vegre kap. Remelem nem kesz problema
2015. jún. 24. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!