Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire kell beruháznom bölcsi...

Mire kell beruháznom bölcsi kezdésre?

Figyelt kérdés

Mit kell bevinni a gyereknek. Váltóruha, tisztálkodó eszközök stb... Miből mennyit? Leírnátok tételesen hogy ti hogy csináltátok? Ágyneműhuzat kell? Semmivel nem vagyok tisztában.

Mire figyeljek beszoktatás előtt, alatt? Egy hónap elég a beszoktatásra?


2010. márc. 2. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk törölköző,váltóruha,szandi kellett.

Plusz még a szokásos tisztálkodási dolgok:

popsitörlő,pelus(ha még kell,vagy popsitörlő helyett wc-papír,ha már szobatiszta,kukazsák,folyékony szappan,szalvéta,zsepi.


A mi bölcinkbe kérnek még az első napokban írószereket,de ez nem a gyerkőcnek,hanem a bölcsi támogatására kell(ceruzák,karton papír,ragasztó,festék)

De mindent elmondanak majd beiratkozáskor,

ahány bölcsi,annyiféle elvárások:)

2010. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sokban függ attól is szerintem, mennyi idős a babád. Mi most tanulunk előke nélkül enni, tehát a napi két póló a minimum. És sokszor a napi két melegítő alsó is. Tehát ha nem akarsz minden nap mosni (csak mondjuk minden másnap), akkor 4-5 melegítő alsó kell kezdésnek, meg 5 póló legalább. És ezt úgy számold ugye, hogy az otthonin kívül. És igen, pelus, popsitörtlő, krém. Szandi bentre, jó minőségű, mert egész nap abban van szinte. Nekünk minden tisztálkodási dolgot a bölcsi vesz meg, erre havi 1 000 ,-Ft-ot fizetünk be. Nekünk kisbugyit is kell a pelenkára adni, tehát abból is kellett vennem egy párat, mikor kezdtünk. Talán más nincs.Ágynemű nem kell, adnak. Szerintem MAX egy hónap a beszoktatás. Sok sikert!
2010. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg bölcsi válogatja. nekünk csak papírzsepit, szalvétát, és folyékony szappant kell vinni.

Ha pelusos akkor pelus, popsikrém, és popsitörlőt.

HA nem pelusos akkor wc papírt.

meg váltó ruha. váltó cipő.

Nekünk semmi mást nem kell vinni.

2010. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. És milyen cipő, szandi kell bentre, milyen ruhák és mennyi? Én badyra gondoltam, meg melegítő nacira, harisnya ezek bentre, kintre meg játszós kabát, sapi, sál, és kinti cipő. De ezekből a benti ruhákból hány db kell egy hétre?
2010. márc. 2. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap másik ruhát kell ráadnom, mivel valamiért mindig koszos. Nekünk szandink van bentre, mert az szellőzik a lába. kinti kabátot érdemes ráadni. harisnyát én nem adok rá, mert nagyon meleg van.

Melegítőnadrág, rövid ujjú bady és vékony anyagú hosszú ujjú poló van rajta. na meg zokni, meg a szandi!

2010. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor így kalkulálok én is majd.
2010. márc. 3. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!