Babakuki ez baj?

Figyelt kérdés
Volt itt a védőnö 10 hs kisfiam van ..és mondta h tul kivsi a kukija.. mondom ez baj vagy mi ?! Nem válaszolt ..kerdezte sugárba pisil.e mondom igen ennyit mondott h ok ! Jah és beszolt h biztos genetika miatt kicsi neki mondom hát nem ! Nah mind1 telleg pici neki kb 2cm egyszer láttam h felállt neki de nem gondolnám h baj lehet ez egy babanal csak olyan furin nezett a vedoneni

2015. jún. 25. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, hogy a babáknak kis gyerekeknek is feláll a kukijuk, az meg hogy kicsi...ahogy a felnőtteknél is ugy a gyerekeknél is ez eltérő. Egyik fiam kicsi a másiké egész nagy de hát mihez képest?! Láttam már ezeknél kisebbet és nagyobbat is. Elég fura a védőnőd,vagy biztos nem értettél félre valamit?
2015. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztii nem visszakèrdeztem h betetsèg ha kicsi vagy mi majd megnől ha kell !! Utâna vigyem dokihoz fitymaszükoltettel mondom minek sugàrba pisil...3eves korig semmit se csinàlnak vele amugy igen elèg furiii
2015. jún. 25. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ezzel foglalkozni, kinek mekkora. Lehet egyébként genetika is, egyrészt nem csak a férjed a ffi a családban másrészt nem tudod neki kicsinek mekkora volt.
2015. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!