Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki tupperware -s cumisüve...

Van aki tupperware -s cumisüveget használ? Milyen megéri?

Figyelt kérdés
mert azt mondják hogy vannak ezek a gatyi egyszerűek, és ha mikrózod nem mindent lehet rá sincs irva sokra hogy nem lehet mikrózni,és ilyen valami anyagot bocsát ki....
2010. márc. 2. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz,mi elég régen kaptuk 8 évvel ezelőtt,akkor tápszernek használtuk,később kakaónak,tejnek.Kb.5 évig használtuk,és hihetetlenül jól bírta.Az árát biztos megérte,mert csak ez az egy tejes üvegünk volt.A csőrös részét nem használtuk(nem szerette a fiam).Második babámnak már nem ilyet vettünk(nem tudom miért),NUK-ot használunk,szerintem az is ugyan olyan jó!
2010. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kaptam egyet ajándékba, de nem jött be.

1 üveg és 1 cumi ami varibális szóval vagy kicsit vagy közepesen vagy pedig nagyon jön, na találd el mikor hogy jöjjön belőle jobbra balra kell tekergetni. Ha elrágja a gyerek a cumit akkor azt nem lehet külön kapni hozzá megint egész szettet kell venni.

Általában szeretik a gyerekek ha ugyan olyan a teás cumi mint a tejes, ezért eleve 2 üveg kell hogy legyen egy teás és egy teje.

Tejesből is jó ha van kettő, mert ha hajnalban felkel a baba enni megeteted belőle de tuti nem mosod el és sterilizálod mert örülsz ha lefekhetsz, s reggel mikor felkel a baba már csinálni is kell a következő tápszert és jó ha van kéznél tiszta üveg nem a hajnalit kell mosogatni főzni.

ÉN Avent kezdő szettet vettem 6000 ft körül van, van benne 2 tejes, 2teás cumis üveg, cumikkal, és egy játszó cumival + üveg mosó kefe. Nekünk nagyon bevált, jól bírja a sterilizálást, nem törik ha dobálja a cumisüveget, lehet hozzá minden féle tartozékot cumit fület itatófejet stb. venni, nem kopik a felirat, nem karcolódik, nagyon jó minőségű termék és így 4 üveged van 1 áráért!

2010. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokmindenem van TW, cumisüveg nincs. De tányérok, tárolók, reszelők igen és nagyon jók, nem kidobom, hanem kicseréltetem, ha nem jó valamiért.

Cumisüveget azért nem vettünk, Viszont ezek mikrozás szempontjából biztonságosak.

De gyerekek ételét nem javasolnám mikrózni, ezért:

[link]

[link]

2010. márc. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk ajándékba. Jó volt, csak az volt a bajhogy a fiam elrágta a cumit egy idő után. Nem tudom lehet e kapni hozzá pótfejet, a csőrös része nem jött be neki.
2010. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!