Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám eddig viszonyl...

5 hónapos babám eddig viszonylag jól aludt éjszaka, most viszont forgolódik, csapkodja a lábát, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is 5 hónapos és ő is mostanában "romlott el", eddig olyan jól aludt.

Mondtam a védődőnek is, azt mondta, ez előfordul ilyenkor, ahogy fejlődik a mozgása, bezavarhat az alvásba is.

2013. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljes erővel csapkodja a lábát a matrachoz néha már megijedek,biztos a mozgás fejlődés miatt lehet.
2013. máj. 7. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:

:D :D majd amikor álmában feláll, és sír mert nem tud visszafeküdni...

Minden nagyobb mozgásfejlődés környékén lesz ilyen, később is

2013. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én babám 7 hónapos és egy hónapja csinálja ezt :( alig alszik,de egész éjjel csapkod a lábával,de olyan erővel,hogy félelmetes :D
2013. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém még az ágyrácsot is rázza hozzá a kezével.

Régi ágy, így van hangja rendesen, sokszor erre kelek fel.

2013. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 balkalolka ***** válasza:
Ki kell fárasztani a gyereket napközben, változatos programokkal, élményekkel. Öthónaposnak remek sport még a babadézsa, ugrálhat benne, kevésbé köti a gravitáció. Vigyázni kell az ilyen éjszakai csapkodásukkal, nekem egy őrlőfogamat ütötte ki a kislányom egy táborozás alkalmával álmában, másfél évesen, visszakézből. :) Mondjuk meg volt repedve a fogam de akkor is elég durva teljesítmény.
2013. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nemtudom, hogy ti, hogy vagytok vele, és nem vagyok anyuka sem, de én mint laikus arra tippelnék, hogy lehet a melegtől is, hiszen én is rosszabbul alszok nagy melegben, forgolódok stb., és egy kisgyereket jobban meg is visel minden. :)
2013. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!