Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1,5 éves gyermeked mellett...

1-1,5 éves gyermeked mellett (aki mellett szinte semmi segitséged nincs) mennyire érzed magad fáradtnak és mennyi idöd jut magadra (fodrász, müköröm, sport)?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

ha nem ülök a gép előtt és normálisan étkezem, az energia határtalan, egyedül a gyerekkel játék az élet, ambíciók, tettekre készség, kreativitás jellemez


a rossz étkezés és netezés energiavámpír, egyhangúságnak, zárkózottságnak nyitnak ajtót, magával generálva a holnapot is. sokat jelent egy kis áramszünet(ahogy a dalban is van, csak én esetemben épp szószerint) :)

2015. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*plusz a napi min. 8 óra alvás
2015. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Én tök jól érzem magam, egyáltalán nem vagyok se fáradt, se tehernek nem érzem. Egy 1 éves és egy 6 éves gyerekem van. Egész nap jövünk- megyünk, kirándulunk, játszunk stb. Én élvezem nagyon, hogy itthon lehetek, inkább a nagyobbal szokott problémám lenni a kicsivel semmi baj nincs. Engem a nagyobb fáraszt le, hogy egész nap be nem áll a szája csak mondja, mondja a sok hülyeséget sokszor, meg 5 percenként anyázik, én inkább ezzel sokallok be néha. Sokszor a kicsivel nem is tudok foglalkozni, szegény csak eljátszik a kis játékaival, mert a nagyobb állandóan a hátsómba ragad, a kicsivel 1 könyvet nem tudok úgy végig lapozni, hogy ne magyarázzon folyamatosan bele, de kezdem leszoktatni róla, ezen kívül nincs baj velük. SOkszor eljátszanak együtt addig csinálom a házimunkát.
2015. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én most kezdem jól érezni magam.Sokszor hamarabb kelek mint a gyerek.Most jut időm mindenre mellette és vele is.Testileg kicsit fáradtabb vagyok talán mert nagyon sokat megyünk ha jó idő van és tornázok is már egy ideje.Műkörmöm sose volt de így fodrászhoz el jutok sűrűbben sportolni meg akkor tudok amikor alszik.Kb annyi időm is van magamra de elég most.Segítségem nincs csak a férjem de sokkal támogatóbb lett az elmúlt féléveben vagyis mióta egy éves lett.
2015. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Húúú..engem most nagyon le fogtok pontozni. 1 éves a fiam, nincs segítség, apa reggel 6tól este 5ig dolgozik. Utána vigyáz a babára, hogy elmehessek edzeni.

A baba előtt egész nap dolgoztam. Reggel 8kor betettem a lábam az irodába, ott voltam este 6-7ig, meetingről meetingre jártam, pörögtem egész nap. Este edzés, majd vacsi után nekiálltam a másnapi munka előkészítésének, prezentációk gyártásának, stb. Hullaként estem be minden este az ágyba, nem volt hétvégém sem. Aztán jött a baba, és minden megváltozott. Minden sokkal könnyebb lett, van normális napirendem, megvan a napi 6óra alvásom és végre jut időm rendet tartani a lakásban. Havonta 1x 1 napra elviszi vmelyik mama, ilyenkor van időm egy kicsit pluszba magamra vagy a páromra. Műköröm nincs, fodrászhoz 5 havonta járok, a sport heti 4x megvan.

2015. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!