Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám csak úgy tud aludni,...

Babám csak úgy tud aludni, hogy a fejére húzza a rongyiját. Nem lesz ettől baja ugye?

Figyelt kérdés
5 hónapos, de már régebb óta csinálja. Hiába vannak játékai, neki a pelus rongyi a minden. Mindig úgy tud elaludni, hogy a fejére húzza teljesen és már alszik is, de utána is nehéz leszedni róla, mert a kezeivel ott tartja és felébred, ha piszkálom. Először azt hittem így csinál magának sötétet, de sötétben is ezt csinálja. Ugye a pelus anyag kellően légáteresztő? Mindig félek, hogy nehogy ne kapjon levegőt.
2015. jún. 30. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém már két és fél éves, ő is jó régóta ezt csinálja, eddig még nem fulladt meg :) Én le szoktam kicsit húzni a fejéről, mikor mélyen alszik, inkább csak azért, mert nagyon megizzad alatta (főleg ilyen melegben).
2015. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát elvileg azt mondják, hogy ha valami a kis arca/szája elé húz, attól kevesebb oxigén tud bejutni a levegővételek során. Ami jobban hajlamosít bölcsőhalálra. De szerintem ha 5 hónapig nem volt gond, nem lesz ezután sem. Végülis én is szeretek paplannal a fejemen aludni, mégsem fulladok meg :) Légzésfigyelőtök van? Én azzal simán hagynám így aludni. Nélküle nem biztos.
2015. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az én fiam is csinálta ezt, vagy ha nem a fejére húzta, akkor hason aludt és nagyon közel az arcához nyömöszölte a textil pelust. 11hónapos lassan eddig nem volt gond, persze mikor látom hogy így alszik akkor csinálok egy kis helyet az orránál, szerencsére neki csak addig "kell" így amíg el nem alszik. utána ahogy forgolódik már csak a kezében morzsolgatja.
2015. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok és még mindig úgy tudok csak elaludni, ha a kispárnám a fejemen van :)
2015. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) akkor emiatt nem aggódok :)
2015. jún. 30. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Dettó :) 4 éves lesz. Légzésfigyelőt esetleg hasznàlhattok, az sìpolni fog, ha nem vesz levegőt. Szerintem nagyon ritka, hogy ebből baj legyen, de fő a biztonsàg. A rongyikat nem nagyon lehet kiiktatni.
2015. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az én fiam is igy alszik, o már 2 éve és 3 honaposan kezdte ezt :D

a ronygija a szerelme, megpuszilgatja, megsimogatja...én mindig levettem a fejérol a rongyot és mellé tettem.

2015. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is igy alszik. Csak o plédet húzza magára 😊
2015. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiam is ugyanezt csinálja. Eleinte megijedtünk, mert nagyon mélyen tud néha aludni, és olyankor halkan vesz levegőt. Fiam is a takaróját húzza a fejére, már elmúlt kettő, semmi baja :P Neki így kényelmes, a húgom 26 és ő is így alszik :)
2015. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4,5 hónapos, ugyan ezt csinálja... mindenhol ágyban,babakocsiba.
2015. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!