Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell megtartani azt az...

Meddig kell megtartani azt az etetési módot, miszerint a reggelinek és a vacsorának tápszernek kell lennie?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislány anyukája
2010. márc. 2. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Ez anyuka függő.Én egyik gyerekemnek sem adtam tápszert egyáltalán.3 hónapos korukig csak szoptak,utána kaptak tejet és fokozatosan természetes ételeket.Csak reggel és este szoptak még kb.8-9 hónapos korig.Ekkor már szinte majdnem mindent azt ettek,amit a család többi tagja.

Egyik sem lett allergiás semmire,és nem is voltak megfázáson kívül másmilyen betegek.

Természetesen te úgy eteted a babád,ahogy jónak látod.

2010. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hogy normális választ is olvass: 1 éves korig min.
2010. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi is 8 hósak vagyunk. Ha nem felejtem el, holnap megkérdezem a védőnőtől.
2010. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene ilyen megkötéseket tenni. Minden baba más és hozzájuk kell alkalmazkodni. Csak a védőnők szokták ilyen butaságokkal traktálni a kismamákat, hogy "csak így lehet".
2010. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Oké, én pl. nem veszem szentírásnak a szavait, de mégiscsak támpontként szolgálnak a javaslatai :)

Mostmár nem felejtem el megkérdezni :)

2010. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! 10hónapos lesz a kisfiam, pont most kérdeztem a dokitól, és azt mondta 1 éves korig legyen ez a reggeli-vacsora(tápszer).
2010. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1 éves korig.
2010. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1 éves korig napi 2 tejalapú étkezésre van szükségük. Az én fiam 9 hós, nekik még mindenképpen kell, de napi fél liternél többet azért ne igyanak tápszert.
2010. márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szomszédban most lesz 16 hónapos a kisfiú, még mindig reggel és este tápszert kap. Egyébként a fogzás és egyéb betegségek esetén, ha a baba nem fogad el mást, még jól is jön, ha ezt legalább megeszi. Vitamin- és folyadékszükségletet legalább valamennyire fedezi. (B)
2010. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2.vagyok. a fiam 21 hónapos, még mindig iszik reggel és este tápszert. van persze rendes reggeli és rendes vacsora is, de amíg elfogadja, addig igya nyugodtan. és igen, mikor beteg volt, (3 napos láz 1 hónapja, elkapta 1 kislánytól) csak a tápszert itta meg. és örültem, h megitta, mert nem száradt ki, pedig hasmenése is volt és 40 fokos láza.
2010. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!