Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád,...

Mennyi idős volt a babád, amikor leesett az ágyról/kanapéról/pelenkázóról stb?

Figyelt kérdés

Lett bármi baja a babának?


Természetesen a kérdés azoknak szól, akikkel történt ilyen.


2015. júl. 1. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
pelenkázorol 9 honaposan, kanapérol 1 évesen. nem lett semmi baja, azt leszámitva, hogy korházba vittuk, ott vettek tole vért, megfigyelték 3 orán keresztul és kapott infuziot.
2015. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell egy leeséshez vért venni meg infúziót adni? Nem kötekedésből kérdezem, tényleg érdekel... Röntgent még megérteném, de ezeket nem értem mi értelme van.
2015. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Az ágyunkról 6 hónapos kora után. Csak egy pillanatra fordultam el a cumisüvegéért, ott voltam egy lépésre, nagyon rosszul éreztem magam utána, szerencsére semmi baja nem lett. Pelenkázóról sosem esett le.
2015. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ágyról esett le 8 hónaposan. Csak megröntgenezték (teljesen a fejére esett), megfigyelésre nem kellett bent maradni, hanem rögtön haza is engedtek minket, nem lett semmi baja. A pelenkázóról szerencsére nem esett le.
2015. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
hát kb 5-6 hónapos lehetett mikor az alacsony, kb 20-30cm, ágyról leesett.de ugye nem esett nagyot,meg volt habtapi alatta, tehát kis nyöszörgésen kivül semmi baja nem lett. azt a nagy ágyról 10hónaposan csúszott le arccal előre. ott se volt baj,szinten habtapira esett, de amúgy sem koppant volna. a pelenkázóról még nem esett.
2015. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Kanapéról 8 hónaposan háttal, a feje is koppant. Figyelgettem utána, orvoshoz nem vittem, mert semmi jelét nem láttam, hogy gondot okozott volna. Én egész nap bőgtem, nagyon rosszul éreztem magam. Az ágyról most 12 hónaposan álmában leforgott(nem egy magas ágy), megijedt, sírt, de rögtön aludt is vissza. Pelenkázóról soha.
2015. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2-es, oszintén fogalmam sincs..egybol vettek tole vért (biztos ez egy "jo" alkalom volt nekik, hogy meglegyen a vércsoport vizsgálat :D) infuzioban kapta a gyogyszert.
2015. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
elso vagyok- rontgenrol szo sem esett, viszont kotelezo a 3orás megfigyelés...
2015. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
2év 3 hónapos és még sosem esett le az ágyról. Pelenkázót már nem használunk, szóval arról nem is fog.
2015. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Pelenkázóról nem esett. A franciaágyról 10 hónaposan. Elég vastag a szőnyeg ilyen szőrös. Először megilyedt,aztán kiröhögte magát. Az ordalára esett. Nem lett semmi baja.
2015. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!