Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett már a babád az ágyról/...

Leesett már a babád az ágyról/pelenkázóról?

Figyelt kérdés

Ma du.lehuppant a 6 hónapos kisfiam az ágyról,ami 50-60cm magas.Csak egy pillanatra fordultam el:( Sírt nagyon szegénykém,inkább mondhatnám azt hogy ordított.Én remegtem mint a kocsonya:( Hamar megvígasztalódott,jó kedve van azóta is,de....folyamatosan hallom a fülemben a huppanást,felkapom,sír,én meg újra és újra átélem ezt a borzalmat,mikor Ő most is vígan gagyorászik a kiságyban,nekem meg a szívem szakad meg,hogy szegénykémet a víz is leverte úgy sírt:(((

Olvasgattam az agyrázkódásról,tüneteiről a keresőben.Jól beparáztam.Írnak ott koponyatörésről meg minden borzalmas dologról,ami egy ágyról való legurulásnál is előfordulhat.

Azt nem találtam viszont,hogy a baleset után mennyi idővel jelentkezhetnek tünetek.A kisfiam kb.15:40 körül huppant.Előjöhet még valami tünet?


Köszönöm ha írsz!!!


2010. ápr. 7. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

lányom 15.hós,még nem esett le.

24 óráig kell figyelni.hányás,szédülés,aluszékonyság esetén azonnal orvos.Ha felsírt rögtön,az is jó jel.

2010. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
6 hósan nem esett le, most 1,5 éves, és történnek balesetek . szerintem nem lesz semmi baja. így, pár óra múlva lehet tünete, nekem volt gyerekkoromban. szédülés, hányinger, hányás, fejfájás. ezek voltak. ebből max. a hányást tudod észrevenni egy 6 hóson. ne aggódj. fog majd nagyobbat is esni magától, mikor elkezd felállni, járni, de azért figyeld.
2010. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 1,5 éves lehetett amikor olyan erővel zuhant hanyatt a fakeretes ágyon,hogy azt hittem leszakadt a feje.

Pillanatok alatt tyúktojásnyi púp nőtt a tarkóján.

Sokáig ordított ügyeletre vittük, a púp láttán a doki biztos volt a koponya törésben, röntgenezték, de szerencsére még agyrázkódása sem volt nem törése.

Szerintem a babádnak sem lett baja:))

2010. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Már elaludt a Drágám,úgy ahogy szokott minden este,semmi különbséget nem veszek észre.Mindig magát altatja el és most sem kellett altatni,nem volt nyügi.Remélem tényleg nem lesz semmi baja,de persze azért figyelem,ha kell egész éjszaka.

2010. ápr. 7. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem lesz semmi baja.Az én kisfiam is leesett az ágyról amikor kb ennyi idős volt.Én is ugyan így paráztam de hál istennek nem lett semmi baja.Most 18 hós és sokkal nagyobbakat is esett már mégsem lett baja.Majd te is meglátod hogy nem kell mindentől pánikolni.De én is ilyen voltam úgyhogy tudom milyen.
2010. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a jó,hogy rögtön felsírt.Lányom is leesett kb ennyi idősen.Elvittem dokihoz,de ő rögtön mondta,h semmi baja,sokat kibírnak a babakobakok.
2010. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 8hós és 3 hete esett le elsőnek én is nagyon megijedtem.Csak az orrát verte le szegénykém. Sírt nagyon de 10perc múlva meg vigasztalódott! Igen állítólag az a jó ilyenkor ha felsír azonnal! Engem azzal vigasztalt mindenki hogy ez csak az első volt de nem az utolsó.Azért remélem nem lesz rendszer belőle h leesik.
2010. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém először 6 hónaposan "repült" le, majd 8 hónaposan, és egyszer (utoljára) 14 hónaposan. Hálistennek nem túl magas az ágy, ahonnan ezeket produkálta, de kék folt és ordítás minden alkalom után lett, más baj hálistennek nem lett.
2010. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!