Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan keszitsem el a csipkebo...

Hogyan keszitsem el a csipkebogyo teat 4 honapos kisbabanak hogy ne legyen eros neki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 17:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb kipróbálom. (remélem nem mostanában kell :) )
2015. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Azért kellenek az infók a kérdésbe, mert ha nem írod ki, hogy mire kell, akkor még tízen leírjuk, hogy miért ne add a kicsinek. Fél éves kor alatt azért nem ajánlják mert allergizálhat, víz-és hashajtó, így nyáron különösen problémát okozhat. Én úgy tudom, hogy kifejezetten hashajtó és székrekedésre használják, arról még nem hallottam, hogy hasfogónak jó. Bogyóból babáknak 1 evőkanál elég fél liter nem forró vízhez, pár percig kell áztatni. Ha filterből csinálod, nem baj, ha nincs íze.
2015. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mivel még kicsi a babád, csak fertőtlenített, pasztőrözött dolgokat kaphat. Hiába, hogy a csipkebogyót áztatni szokták, neki mindenképpen forrázd le és inkább filtert vegyél boltból, mint natúr szedett bogyót, amin nem tudhatod, hogy milyen állat vagy permet nyoma lehet. Ha tudsz, hipp bio teát beszerezni, követheted az utasításokat a dobozon.
2015. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Most olvasom az előzőt, én sem hallottam, hogy a csipkebogyó jó lenne hasmenésre és tényleg allergizálhat, vannak babák, akik nem bírják még kisgyerek korban sem. Ha bukik tőle vagy nem ízlik neki, semmiképp ne erőltesd. Normaflore-t, biogaia-t adhatsz a babádnak úgy tudom. A tisztaság nagyon fontos, főleg, hogy most hasmenése is van. A legjobb lenne ha tiszta babavizet inna, de ha 4 hónapos elmúlt már finom üveges babateákat is ihat. Én megint csak a hippet javasolnám, olyan is van, amiben nincsen csipkebogyó.
2015. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
a védőnők sem észlények, kérj ki orvosi tanácst.
2015. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!