Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennétek vele a vidámparkba?

Ti mennétek vele a vidámparkba?

Figyelt kérdés
Kettesben vagyok itthon a 8 hónapos kicsimmel, és már úgy unatkozom... Senki nem ér rá a barátnőim közül, program sincs sehol, azon gondolkozom, hogy 4 után kimegyek a vidámparkba vele.
2015. júl. 5. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
KImehetsz vele, de én az állatkeretet választanám egy 8 hónapossal:) A vidámparkot még úgysem tudja kipróbálni.
2015. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az állatkertbe elviheted, de inkább neked lesz élmény.

Mi egy éves korában próbáltunk rá az állatkertre. Az elefánt kifutójánál nem a bazinagy állat volt az érdekes, hanem a külső kerítésében levő csavarok... Meg egy gyöngytyúk, ami a babakocsi közvetlen közelében lépkedett el.

Tehát inkább saját magadnak számolj szórakozással, 8 hónaposan ő még csak "van", de az állatok nem fogják érdekelni egyelőre.

2015. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És mit fogsz vele csinálni a vidámparkban?
2015. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ma 8 honapos, tuti nem vinném. Minek? Semmi értelme. Semmire nem ülhet fel még kb. Meg hát igazábol még ülni sem tud.. annyi lenne, hogy megfő az agyunk a 40 fokban. Az más jérdés, hogy én imádom a vidámparkot, de én se ülhetnék fel semmire. Állatkert egy fokkal jobb, ott legalább van mit nézni, de oda se vinném ma.
2015. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidámpark kisbabával? Eszembe nem jutna. Sétáljatok 6 után egy parkban.
2015. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van még vidámpark?Én azt hittem már megszűnt.
2015. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!