Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány évesen lett anya?...

Ki hány évesen lett anya? Miért pont akkor munkaviszony megszerzése esetleg a lakás megszerzése után került rá akkor sor?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 22:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%
25 évesen, 4 év házasság, 6 év munka után. Akkor még nem volt saját házunk, rá 2 évre vettünk. Akkor született a 2. baba.
2015. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%
Fél 19 évesen. 45 évvel ezelőtt. Már dolgoztam, mert szakmát szereztem. Albérlet. Második 24 évesen, szintén még albérlet. Aztán kaptunk állami lakást. Akkor még adtak.
2015. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
28 évesen, 5 év munkaviszony, saját lakás és kocsi után.
2015. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%
30 évesen, akkor 3,5 éve dolgoztam, 1,5 éve voltam házas, saját picike lakásban laktunk. A szűk keresztmetszet a férjhezmenetel volt :)
2015. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat !:)
2015. júl. 7. 23:27
 6/37 anonim ***** válasza:
63%

25 évesen, 3 év munka után, házasságban. Albiban még, 2 év múlva jár le a lakás takarék.

Hogy miért.. házasság után elkezdtünk beszélni róla de még éltük ketten az életünket, valahogy így került rá sor.

2015. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Julie S ***** válasza:
59%
29 évesen. Még 30 éves korom előtt szerettem volna szülni az első gyerekemet. 4 éve éltünk együtt a párommal, amikor megmondtam neki, hogy én tovább nem várok, ha ő (még) nem akar gyereket, akkor tovább lépek. Szerencsére nem kellett mást keresnem helyette. Úgy alakult, hogy ekkor egyetemista voltam, bejelentett munkaviszonyom nem volt egy ideje, úgyhogy én csak a párom miatt vártam (kb. másfél évet). Lakása a páromnak van, a kapcsolatunk alatt lett kifizetve a hitel. Picike lakás, de legalább saját, alacsony rezsivel. Ő biztos erre is várt, meg még ki tudja mire...
2015. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%
Elsőnél 26 voltam. 4 éve voltunk akkor házasok. A másodiknál 28. Én hamarabb szerettem volna babát mint a férjem, de kivártam amíg ő is szívből szeretné. Egyszer kijelentette, hogy ő készen áll, jöhet a baba. Jött is 3 hónap próbálkozás után. A kistesónál is eldöntö9ttük és puff a 2. vagy 3. próbálkozásra teherbe is estem. Mi nem vártuk meg a tökéletes anyagi helyzetet, mert arra várhatnánk még 10 évet. Végülis mindent meg tudunk adni a gyerekeknek amire szükségük van. Mindketten örülünk, hogy itt vannak és nem vártunk tovább.
2015. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
31 evesen elso gyerek hat ev munka utan hazassagba, alberletbe. 32 evesen masodik baba alberletbe. Harmadik baba most jon 34 evesen sajat hiteles kertes hazba.
2015. júl. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
25%
24 évesen mentem férjhez. 25 éves voltam (férjem egyel idősebb) amikor saját lakást vettünk. 26 évesen szültem az első gyermekem 4 és fél év munka után, majd rá két évre a másodikat. Egy évvel jöhetett volna korábban is az első gyermekünk, ha a férjem nem akkor veszíti el a munkáját, így megvártuk, hogy az új helyen is véglegesítsék.
2015. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!