Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rosszul/keveset evő...

Nagyon rosszul/keveset evő babák anyukái van megoldás?

Figyelt kérdés
Én már teljesen kétségbe vagyok esve. A reggeli és az esti tápszer adagján kívül alig eszik valamit. Reggel 7 körül megissza a tápszert, tízórait nem fogad el, kiköpi. Nagyon ritka ha lecsúszik pár falat gyümölcs. 13-14 óra körül hisztizve látunk neki az evésnek, ha az adagot kellene körülírnom kb. 1 bébikaja fele, de javarészt én főzök neki, de a mennyiség azonos. Délután esetleg 1 joghurt ha felébred vagy egy kevés gríz tápszerrel/gyümölccsel. Rágcsál egy kevés ropit, pufit vagy amit mi eszünk, de ez édes kevés. Este tápszer és ennyi. Én már aggódom, hogy valami hiánybetegsége lesz, mert hiába főzök változatosan, adnám a gyümölcsöt, ha nem alig eszik belőle. Van valami megoldás erre? Valakinél valami bevált módszer erre?
2015. júl. 8. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bőven jó súlyban van, ne aggódj, nem kell tömni azt a gyereket. (80 centis másfél évesem 9,5 kiló és abszolút jó húsban van.)
2015. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Darabosan és pépesítve sem eszi meg?

Pl ha a kezébe adsz egy kiflit, pogácsát, dinnyét, banánt nem eszegeti meg?

valamiből egyébként csak van energiája, hisz bőven jó súlyban van, ha azt nézem, hogy az én lányom 75 cm és 8kg, pedig ő rendes kajákat eszik már, igaz rohangál egész nap.

2015. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!