Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt mondják, hogy azért nem...

Azt mondják, hogy azért nem fogyok mert nagyon keveset eszem és tartalékolok. De ahogy többet eszem, hízok. Akkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sosem zabáltam sokat, mindig kevesebbet ettem, mint egy átlag ember, mégis meghíztam. Azóta fogyózok, fogytam is, de nagyon lassan. Ha kicsit többet eszek visszajön minden nagyon hamar. 5 hónap alatt 7 kilót fogytam, ami nevettséges, főleg, hogy milyen keveset eszek. Volt, aki azt mondta, hogy azért fogyok ilyen lassan, mert túl keveset eszem. De ahogy kicsit többet egyből hízok. Akkor mit csináljak?

Egy átlagos napon reggel eszem 1 narancsot, ebédre úgy 200 gramm grillezett husi, valamilyen zöldséggel, aztán általában ennyi, vagy még max egy natúr joghurt, 1 tojás. Liszteset, krumplit, rizset, cukrosat, olajosat nem eszem nagyon rég. Szoktam biciklizni, szobabiciklizni, görkorizni, zumba, aerobik.

Szóval mi a megoldás?


2014. máj. 14. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Végeztess általános kivizsgálást, hormonszinteket is. Kéne tudni mi zajlik benned. Nem deklaráltad hogy gluténmentesen eszel.


Persze amit írtál étrendet annak jónak kellene lennie, de ahogyan a joghurt becsúszik és gyulladásokat okozhat, úgy lehet hogy glutént is fogyasztasz, érzékeny vagy rá és ez problémákat okozhat.


Ezen kívül nem qigongozol, zumba meg bicikli nem fogja erősíteni az endorkin rendszeredet.

2014. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Teljesen gluténmentesen eszem. Elég sokáig nem fogyasztottam semmi tejterméket sem, de nem láttam változást, így mostanában néha megeszek egy joghurtot is, mert úgysem oszt-szoroz.

Ne haragudj, de utána néztem ennek amit írtál, azért egy intenzív biciklizés vagy aerobik nem hiszem, hogy ér többet mint ez a hajlongás:)

2014. máj. 14. 11:13
 3/16 anonim ***** válasza:

Reggelire egy narancs? :o Hát az nagyon kevés!


Reggel kéne többet enned, hisz azt még úgyis ledolgozod a nap folyamán.. összességében elég kevésnek tűnik, nem csoda, hogy ha hízol, amikor áttérsz az eddig kajálásodhoz.


Úgy kéne étkezned, amit hosszútávon is tartani tudsz, így nem lesz nagy átmenet, és talán még hízni sem fogsz.


De a kivizsgálás sosem árt.

2014. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hajlongás... én is így hívom :D:D:D Sőt, még jobb... jaj most nem jut eszembe... bemélyedés, vagy beterpesztés, áh, na mindegy.
2014. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Rékcuit próbáltad már? :)
2014. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

A hitedtől független a betegséged és a gyógyászat, orvoslás is.


Nem kell hogy gyógyászatban képzett légy, ha pedig nem vagy az akkor nem elvárás hogy ismerj vagy megfelelően megítélj gyógyászati módszereket. Ennyit tudok hozzáfűzni a válaszodhoz.


Illetve még annyit, hogy a biciklizés az közlekedés vagy pótcselekvés, nem releváns edzés, erősítés. Tehát nem igazán lehet egy lapon említani a hagyományos kínai orvoslás qigong-jával, semmilyen téren. Magad miatt végezz gyógytornát, mert magad miatt a biciklizés (meg a zumba) eléggé önellentmondásos. Ugyanis ezek semmit sem segítenek rajtad, hacsak nem valamiért élvezetet látsz bennük. :)

2014. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez a fogyási ütem teljesen normális, sőt ez a kívánatos és nem gyorsabban!
2014. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Havi 1,3 kiló normális?? Ennyi kaja mellett? Legalább 15-20 kilót kellet volna fogyjak ennyi idő alatt.
2014. máj. 14. 11:45
 9/16 anonim ***** válasza:
A sok súlyveszteség, viszonylag nem sok idő alatt megterheli a szervezetet, nem egészséges. Ha lassabb, akkor általában tartósabb is.
2014. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nálam nem tartós, 1 hónap alatt visszajön simán 7 kiló, ha abbahagyom a diétát:(
2014. máj. 14. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!