Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislanyom cicin aludt...

1 éves kislanyom cicin aludt el, egeszen 2 nappal ezelottig, azota nagOn elkezdett harapni, es el is utasitja a cicit. Mindent eszik mar amit mi, de teljesen tanacstalan vagyok hogy most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ezelott napi 5x cicizett es igy is aludt el, miota nem keri azota el sem tusom altatni az ágyban mert sír, felül stb. Probalkoztam mindennel mar, a babakoxsiban alszik el bag nehezen de ez meg nem allapot, volt mar vki igy? Illetve az esti etetest kene tapszerrel potolnom? Ejszaka felalomban ha cicit ker akkor nem harap, az osszes tibbi alkalommal igen
2015. máj. 31. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szopási sztrájk?

[link]

[link]

2015. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

napi fél liter körüli tejalapú az ajánlott. ha éjjel szopizik eleget és eszik tejtermékeket akkor nem kell tápszer.


altatás... bármi amit most kialakítasz, akár évekig megmarad. elhiszem, hogy könnyebb betenni a babakocsiba ahol elhallgat, de hosszútávon sokkal nehezebb lesz mint most 2-3 napig szenvedni esténként. én azt mondom, ne alakíts már ki buta szokásokat nála. ha sír vedd ki, nyugtasd meg és tedd vissza. hamar megtanulja, hogy nincs más verzió, ágyban kell aludni és befejezi a sírást :) viszont így nem kell majd még másról leszoktatni újabb sírások árán...

2015. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonon ezeket enis olvastam, es idaig kitarto is voltam ea probaltam cicire tenni de mar annyira faj a sok harapastol hig nem birom. Egyebkent egesz nap nem is emlegeti, elvan azokkal a kajakkal amiket ki eszunk! Most is csak félálomban fogadta el, de elotte megharapott parszor:(
2015. máj. 31. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már ne erőltesd a cicit, pont elég idős ahhoz, hogy elválaszd, lelkiekben rendezd magaddal, hogy ezt már nem igényli, de attól még te vagy a mindene. Tudom, hogy nem könnyű, de hidd el jobb így , mint 2 évesen nagy küzdelmek árán leszoktatni, mondom ezt úgy, hogy 24 hónapig szoptattam. Próbálj meg valami mást kitalálni, átmenetileg cumi is jó lehet, simogatás, haj babrálás, akármi. Fog aludni, ha elég fáradt. Itt a jó idő legyetek sokat kinn, fáradjon el, aztán majd csak alakul valahogy.
2015. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben az elvalasztas, de akkor az esti es a reggeli tej elyett tapszer kell? Sajnos kefirt tejfolt nem eszi meg, folyamatosan probalom keves sikerrel... Ugyhogy nem eszik elegendo tejtermeket..
2015. máj. 31. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvalasztja magat, igazabol itt az ideje.

Probalj meg valami tejitalt, vagy a tapszer sem rossz, ha elfogadja. Teli van vitaminnal. Este elalvashoz probalj adni neki egy cumisuveg tejet/tapszert/tejitalt.

2015. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, megprobalkozom a tdjitallal ma este, csak az ejszakai cicizest nem tudom mivel helyettesitsem? Vizzel, vagy teaval?
2015. jún. 1. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!