Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hónapos volt,...

A baba hány hónapos volt, amikor a babakocsi háttámláját félig ülő helyzetbe emeltétek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
5 hósan már egyedül ült,és utánna már csak úgy maradt el a kocsiba. Ha elaludt benne,akkoe lefektettem.
2015. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos a lányom még nem tud ülni de nemrég cseréltem le a mozest sportra mert már nem látott ki. Csak egy kicsit szoktam felemelni a háttámláját de össze folyik és ezért mindig vissza döntöm egyenesbe
2015. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak akkortól szabad ha már tud ülni, ami minden babánál más korban következik be.

Első lányom 6,5 hónaposan, második 8 hónaposan tudott ülni, ekkor raktuk a háttámlát félig ülő helyzetbe.

2015. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 es fel honaposan tanult meg ulni a fiam.A mi babakocsink kagylo uleses, 5 es fel honaposan tettem benne feleg ulo helyzetben eloszor, de ez kb olyan szoget jelent, mint az autos hordozoe.
2015. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!