Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gáz hogy kint alszok...

Mennyire gáz hogy kint alszok a szüleimnél?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal van egy 21 hónapos és egy 2 hónapos gyerekünk. Férjem elment egy szülinapi partira én nem szívesen megyek el mert nem nagyon csípem őket. Így én kijöttem a szüleimhez és a nővéremhez a gyerekekkel és kint is alszok így a férjemnek sem kell 8 kor hazajönnie hogy segítsen a gyerekek körül. Meg tudom oldani egyedül is csak a lányom most van a nagyon hisztis semmi nem jó korszakában így nagyon nehéz vele.

Úgy érzem jót tesz egy kis különlét sokat veszekedtünk az elmúlt időben. Mennyire ciki ez hogy a szüleimnél töltöm az éjszakát?


2015. júl. 11. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, hogy mi a baj ezzel, azt meg főleg, hogy egy felnőtt, férjezett, kétgyerekes anyuka, miért érzi ezt "cikinek" vagy "gáznak"....
2015. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Semmi kivetnivalót nem látok ebben. Tényleg én sem értem miért született meg ez a kérdés.

Neked miért vannak ellenérzéseid?

2015. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Miért lenne ciki?

Nem vagytok összenőve a férjeddel.

És miért ne lehetnél a szüleidnél??? Máskor nem is szoktatok menni hozzájuk???

2015. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne ciki? Mi most egy hétre jöttünk le a lányommal a szüleimhez, mert ha visszamegyek majd dolgozni sosem lesz többet lehetőség hogy ennyi időt együtt töltsünk így mindannyian.

Férjem sem várja el h a lakásban párologjunk amikor itt a hűvös kertes ház anyáéknál.

2015. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem is értem, miért, hogyan merült fel benned ez a kérdés?! A saját szüleidhez mentél, gondolom, ők is örülnek, hogy unokázhatnak, babázhatnak. Rólad is lekerül egy kis teher, egy kicsi és egy pici mellett nem könnyűek a mindennapok. Jó, hogy ilyen klassz a kapcsolatotok, van hová fordulnod nyűgösebb időszakban.

A párodnak is jó a kikapcsolódás, élvezd te is az otthon töltött estét.

Én is aludtam felnőttként a szüleimnél, de én a gyerekeket sem vittem, osztálytalálkozóra mentem, éjszaka nem akartam százötven km-t vezetni, így otthon aludtam. Hol máshol, ha nem a szüleimnél?!

2015. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Párom kamionozik, hétköznap nem nagyon van itthon. Ilyenkor 1-2 napra kimegyek vidékre Anyumhoz a 10 hónapos kislányunkkal. Nagyon szeret a maminál lenni.

Soha fel nem merült bennem, hogy ez ciki lenne.

2015. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem furább lett volna, ha szülinapi partira vonulsz a 2 hónapos mellől. Így jobban járt mindenki, ahogy tetted.
2015. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De miért lenne gáz? Ki szerint gáz? A férjed szerint?
2015. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!