Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor utaznátok haza legkorább...

Mikor utaznátok haza legkorábban babával a családhoz külföldről? (kb.1000 km kocsival)

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, első gyermekünket várjuk, és azon gondolkozunk, hogy a születése után legkorábban vajon mikor lehetne kocsiba ülni, és hazavinni, hogy a család is láthassa. Ti mikor vinnétek/vittétek ilyen esetben?

2015. júl. 13. 15:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
3 hónapos koráig meg sem fontoltuk az utazást. Nekünk 300km kocsival.
2015. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem gyerekfüggő is. Az enyém 8 hós koráig nem maradt meg sem babakocsiban sem gyerekülésben, végig ordított. Csak magamra kötve tudtam vele bárhova is elmenni. Nem hiszem hogy nekivágtam volna vele egy ekkora útnak.

De van akinek első perctől alszik mindenhol, ő egész kicsivel is nyugodtan kimozdul bármilyen messze.

Ha nehezen tűri az utazást, akkor látogasson meg a család titeket, felnőtteknek nem akkora gond, akár repülővel is ott vannak egy óra alatt.

2015. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

4 honapos volt a fiam. viszont a barátnom babája 2 hetes volt,- ausztrál a lány, ott is szult kint, a férje pedig francia, ugyhogy csak szulni ment haza, de rá 2 hétre már jottek is vissza Franciaországba.

én személyszerint megvárnám mig 2-3 honapos lesz a baba.

2015. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Viktoria1978 ***** válasza:
38%
Szia!3 honapos Volt a kisfiam, amikor hazautaztunk ejjel autoval elöször 1100 km-t. Vegig ette aludta az utat. 12 orat utaztunk, reggel 8 fele ertünk anyumhoz, kicsit beszelgettünk, aztan mindharman delig aludtunk. Ami valsz nem fog egyeseknek tetszeni, en kivettem a hordozobol a kicsit, megagyaztam a hatso ülesen, igy aludtunk együtt, a ferjem meg vezetett. Alig Volt Auto, ejjel mar szinte semmi.Olyat is csinaltunk, hogy delutan indultunk es 6 ora ut utan oszrakoknal aludtunk panzioban azutan masnap reggel meg 5 ora es anyumnal voltunk, de a panzioban katasztrofa Volt a fiam, minden uj, erdekes, nem akart aludni. Jobb Volt ejjel menni:)
2015. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem nem tetszik. Ez konkrétan életveszélyes. Nem kell sok autó az úton. Elég egy, aki azt hiszi, éjjel úgy sem jön senki szembe... Gratulálni tudok a hatalmas felelőtlenséghez. Mindkettőtök részéről. Esélyt sem adtatok neki egy baleset esetleges túlélésére.
2015. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon gyerekfuggo. Ha elotte soha nem ult hosszabb utakon autoban akkor meg 1 eves koraban is kinszenvedes lesz neki.
2015. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Mi ugyan repülövel utazgatunk, de az a véleményem, hogy minél nagyobb, annál nehezebb. Eleinte végig aludta az utat, most 8 honapos és nem tetszik neki, hogy egy helyben kell maradnia.
2015. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

4esnek


Nem kell egy darab auto se ahhoz, hogy a férjed elaludjon egy másodpercre, a babátok pedig métereket repüljön a szélvédön át, mielött szétcsattanna a feje a betonon.

2015. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

3. vagyok, mi is ugy csináltuk, ahogyan a 4. válaszolo..megágyaztunk neki hátul, én meg hátra ultem hozzá. mi 1700km-t tettunk meg... majd 1700 vissza.

35 éves vagyok, a mi idonkben nem volt még -hordozo, se izofix...anyám is igy altatott bennunket, mikor mentunk a nagyszulokhoz 400 km-re.

késobb mikor nagyobb voltam én aludtam lent a lábrészen, a két bátyám pedig keresztbe-hosszába egymáson.

nem volt soha balesetunk és még csak nem is hallottunk ilyen balesetekrol.

2015. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

7es, 8as vagyok


Édesapám helyszinelö volt 20 évig, eleget látott.

2015. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!