Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetnéd üvges bébiétellel a...

Etetnéd üvges bébiétellel a babádat, ha ugyanannyiba kerülne, mint fözni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 16:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
9%

tiszta szégyen, h a válaszoloknak probléma osszetorni, vagy leturmixolni az ételt a saját gyerekuknek.....

ennyire lusták vagytok vagy mi? otthon tutujgatjátok a gyereket 3 éves korig, de fozni meg nem foztok???

2015. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
53%

Mindenkinek magánügye, miért nem főz. Van, aki nem tud, más nem szeret, aztán van, ahol a gyerek jobban megeszi a bébiételt.


Nekünk konkrétan olyan pici adagokat evett a 3 gyerek, hogy egy üveg elég volt ebédre, uzsonnára.

2015. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
56%
11-es, te meddig tutujgatod a gyereket?
2015. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nincs gondom az árával - mivel szoktam venni vészhelyzetre és sokszor akciós.

Én azért nem akarom az üvegeset adni neki mindig, mert akkor majd nem fogadja el a házi kosztot, mert az üvegesnek van valami erőteljes íze, a házi meg enyhébb ízű. Viszont az szerintem tök jó, hogy így adhatok neki nyúlhúsos ételeket , meg vadast, amit mi pl nem szeretünk, vagy lazacos bébiételt, amit szintén nem csinálnék és azért nem veszem meg x Ft-ért a lazacot, hogy valami katyvaszt összehozzak szegény gyereknek, aztán meg nem eszi meg :D

Amiket most a pici gyerekem többet kap, az az üveges gyümölcsök, mert jelenleg amit frissen tudnék adni neki (nem Tescos félkemény), az az almában és a dinnyében, barackban kimerül. De így kap maracuja, eper, málna, szilva, stb ízűeket, van vagy 20 féle gyümölcsös bébiétel. Ja...bocsi, elkalandoztam , nem gyümiről volt szó. :)))

2015. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
15%
mivel Svájcban élunk, igy 4 honapos koráig lehet "tutujgatni" a gyerekeket, onnantol kezdve mehet az ember visszadolgozni... választás nincs. ugyhogy jelenleg heti 4 napban dolgozom..ennek ellenére napi kétszer eszik fottételt a gyerek..
2015. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
49%

Nincs gond az árával, szerencsére megtehetném anyagilag, hogy csak azt kapjanak, de én főzök nekik és kifejezetten élvezem.


Persze van olyan alkalom, hogy üvegeset kapnak pl. utazáskor, szóval nem zárkózom el előle, de ritkán.

2015. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 acelsziv ***** válasza:
59%

11: mit ítélkezel? Honnan van hozzá merszed? Igenis megkapja a házi kosztot, de mellé kap üvegest is. Mi közöd hozzá, te mintaszülő?

14: A Kecskemétinél és az Univernél mi inkább a nálunk szokottól gyengébb ízt tapasztaltunk. Bár figyelünk, hogy se tartósítószer, se cukor, se ízfokozó ne lehessen benne. Emellett nagyon szívesen megeszi sőt inkább két pofára tömi a házi kosztot és imádja.

2015. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
65%
Ettől nem vagy jobb anya, mint más:) Csak mert kétszer főzöl.
2015. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szerettem volna vitát szitani, elnézést. Én külföldön élek. Itt a 200 grammos hipp bio vagy a cow and gate átszámolva kb 240 ft, mig egy darab alma vagy 200 ft. Tehát a kérdésem nem egészen pontos. Én éppen anyagi okokbol választanám az üvegeset.
2015. júl. 13. 17:00
 20/33 anonim ***** válasza:
30%
én hobbi kertész vagyok, rengeteg terményem van, és sose dobnám ki, ezért feldolgozom a babámnak. Így ha ugyanannyiba kerülne a bébiétel, valószínűleg akkor is főznék, mivel a főzés meg a másik hobbim...nem mondom hogy nem befolyásol az ára, ha fel ennyi lenne, legalább tartaléknak vettem volna pár üveggel, így meg még inkább azt mondom, hogy még ráadásul drága is, minek vegyek..egyébként megtehetném azért, hogy megvegyem, csak őszintén kettőt vettem próbaként, és fél évig a spájzban rohadt (pontosan azért, mert inkább én főzök, mert szeretek), majd amikor odaadtam neki nem is volt oda érte, az egyiket ki is kellett önteni.
2015. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!