Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetnéd üvges bébiétellel a...

Etetnéd üvges bébiétellel a babádat, ha ugyanannyiba kerülne, mint fözni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 16:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
56%
Én sem főzök külön a babánknak. Ilyen -olyan okokból, nem ehet sok mindent amit már a korabeli babák ehetnek. Elég szűk a paletta, plussz a nagyáruházakban, kritikán aluli gyümölcsök- zöldségek vannak sokszor.Ezért marad az üveges sok esetben. Én külön nem járok ki bio piacra meg ilyenek, nem elérhető mindennap. Magunknak mindig van főtt kaja, amiből kaphat,adok neki, ha nem , külön nem állok neki pancsolni, hogy megegyen öt kanállal belőle. Helyette lemegyek vele a játszótérre inkább mégegyszer.Szerintem az többet ér, minthogy elmondhassam hogy én "Szupermami" vagyok, főzök a gyerekemnek!! Lehet lepontozni.
2015. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
48%

Őszintén? Simán adnám az üvegest.

Amit nem tudok megtermelni, vagy nincs szezonja, abból mindig üvegest kap.

2015. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
35%

nem fog senki lepontozni, de meg kell értened, hogy aki főz a babájának, az nem a játszótér helyett csinálja, és nem azért mert szuper mami akar lenni. Az, hogy reggel megcsinálom a pépjét, nekem nem idő, 5 percbe telik, nem megy a játékunk rovására. Én töltök ennyivel kevesebb időt reggel a kávézással...nyilván mindenki arra fordítja a szabadidejét amire akarja. Te nem szeretsz főzni/piacra járni, helyette játszótérre mész. Más meg inkább a piacra sétál a babájával, vagy épp - esetemben leszedem a kertből, amíg ő alszik.

Ettől nem foglalkozunk mi sem kevesebbet a babánkkal, és ugyanúgy azért főzünk mert a legjobbat szeretnénk neki megadni.

2015. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
19%
Én azt nem értem miért kell lepontozni azt,aki meg megfőzi....egyből 0....
2015. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
28%
Én üveges bébiételt adok a kisbabának. Amellett eszik abból is amit mi eszünk. Ritkán főzők. Nekem teljesen mindegy,hogy mennyibe kerül a bébiétel. Nem nézem az árakat. (Nem lustaságból nem főzők neki)
2015. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
54%
Almát összeturmixolni banánnal az nem főzés. Ha konkrétan egy menüt akarsz megfőzni egy babának, tegyük fel zöldborsófőzeléket csirkehússal. az nincs kész 5 perc alatt sehol sem.
2015. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
48%

A terhességem előtt naponta főztem, enni is imádtam, főzni is. A terhesség alatt először a rosszullét, utána a méreteim miatt voltam képtelen főzni, úgyhogy már alig vártam azt az időt, amikor majd megint főzhetek, és a gyerekemnek főzhetek.

Hát úgy alakult, hogy a drága gyermek baromi kevés szabad időt és mozgásteret hagy, így magunknak már az elejétől kezdve nem főzök, inkább rendelünk. A hozzátáplálás megkezdésével elhatárolódtam a bébiételtől, mert majd én! Nem érte meg a pacsmagolást, volt, hogy nem is ízlett a gyereknek, és a mennyiség, amit megevett: kész pazarlás volt az egész, úgyhogy mi most bébiételezünk. Nem tartom ördögtől valónak, ha pedig anyagilag is megéri, akkor nem is kérdés.

2015. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
17%
2015. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
22%
Míg GYED-en voltam, természetesen főztem. Nagyon fel se merült bennem, hogy ne tegyem,hiába volt örökmozgó gyerekem, mégis megoldottam. Bébiételt csak szezonon kívüli gyümölcsökből adtam neki....
2015. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
A kicsi 8 hónapos,üveges kajekat kap,kivéve a gyümik. Nagy a család így míg nem azt eszi,amit mi,addig marad az üveges 😊
2015. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!