Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós lányom nem iszik,...

10 hós lányom nem iszik, eszik semmiből csak a kanallat fogadja el. Hogy itassam a tápszert? Most csak a kajájába keverek belőle, de az nem teljes adag.

Figyelt kérdés

Sem cumisüveg, sem csőrös pohár, sem pohár, a szívószálat is rágta. Nem vagyok benne biztos, hogy tudja, hogy étel lenne benne, hiába érzi 1-1 korty eredményeképp ( csak rágja). Próbálkozzak különböző márkákkal vagy várjak hónapokat, hogy okosabb legyen és megértse amit mondok. ?

Tommer tippee üveget és mamosat próbáltunk. Az itató/tanulópoharat ajánljátok?


2015. júl. 16. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
talán a cumi lyukmérete fontos. nem mindegy, hogy ömlik a zájába, vagy meg kell dolgoznia érte. ha ez utóbbi, akkor szerintem rá kell jönnie a technikára.
2015. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kell neki a tápszer, akkor ne erőltesd!

Az én fiam 7 hónaposan hagyta el a tápszert, egyik sem kellett neki, teljesen mindegy hogy kapta, miből kapta, a végén kanállal adtam már neki a tápszert, igaz eltartott egy fél óráig, de szépen fogta, kihányta. Nem erőltettem.

Viszont szerette a tejpépeket, így tápszer helyett kapta azt. Ugyanazokat a dolgokat tartalmazza, mint a tápszer, csak nem folyékony, hanem szilárd.

Pluszba több folyadékot kapott, mint amennyit nyilván korábban igényelt tápszer mellet és gond letudva.

2015. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kanálból elfogadja a tápot. Tejalapút kell növelnem, h elégg tápanyag legyen. A tejpépet egyszer kapja?
2015. júl. 16. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én 10 hós lányom meg inni nem akar semmiből. :) Még kanálból sem. És semmit. :)

Szerintem adj neki tejpépet. Nem kell a tápszer, ő gondolom szopizik még.

2015. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Napi 3 alkalommal kapott tejpépet, mivel ennyiszer kellett volna tápszert is kapnia, amikor ő ugye elhagyta a tápszert, így az összes tápszeres étkezés helyett tejpépet kapott. Megvolt minden tápanyag, gyönyörű szépen fejlődött.

1 évesen 10 kg és 60 dkg volt a súlya és hozzá 80 cm. És még egyszer hangsúlyozom, 7 hónapos korától fogva egy korty tápszert nem evett! Tejalapúból tejpépet és korának megfelelően hozzátáplált dolgokat.

2015. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak este alváshoz és éjjel van szopi. Inni sem akar, ez a nagyobb bajom,bár most délelőtt pár kortyot ivott kis janás üvegből, remélem nem egyszeri eset volt.
2015. júl. 16. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem volt nagy ivó, a többi gyerekhez képest keveset ivott tényleg, aztán valahogy jött a vízválasztó, kb. másfél-2 éves kor, amióta viszont gyönyörű szépen eszik, iszik, semmi gond vele ilyen téren.
2015. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!