Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy viselitek a...

Anyukák, hogy viselitek a rendetlenséget a lakásban?

Figyelt kérdés

Nálunk káosz van állandóan:-)...képtelen vagyok gyorsabban felszámolni, mint ahogy a lányom szétpakol.

Persze, tudom, hogy azért vannak a játékok, hogy játszon velük, az a dolga most, hogy pakoljon ki-be....de néha maradandó emlékent jelent az, ha rálépek pl. egy építőkockára:-)

Őszintén, ti hogy viselitek? Vagy csak nekem vannak rosszabb napjaim, amikor legszívesebben sírógörcs fogna el, ha végignézek a lakáson, egy-egy "tornádó" után??


2010. márc. 5. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Húúú ne is mond...és ráadásul a férjem nemigen tolerálja a rendetlenséget.A kis Júdásom pedig mikor apa rak rendet,utána nem szórja szét,így elég nehéz elhitetni apával,hogy nem én vagyok a lusta rendet rakni.
2010. márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:-)))))))))
2010. márc. 5. 07:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk kora délutánra már olyan a lakás, mintha betörtek volna. Én már átlendültem a holtponton, és csak kicsit zavar :-S

1 éves a fiam és egész nap rámol

2010. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 4. babával már elég jól :))) Az az igazság, hogy az elsőnél még én is sokszor elborzadtam, mikor úgy nézett ki, mintha atombomba robbant volna :)) Főleg amikor a 3 nagy együtt volt pici (3 és 2,5 év van köztük). Az enyémek mindig ott szerettek játszani, lenni, ahol a család többi tagja is volt éppen, így mindenhová jutott játék. Néhányszor mi is beleléptünk 1-1 kóbor legóba, építőjátékba, bárhogyan is igyekeztem rendet tartani. Voltak "kedves" ismerősök, akik meg is jegyezték finoman, hogy látszik, hogy sok gyerek van... Na, közben nekik is van gyerekük és náluk se jobb a helyzet :))) Pedig ott csak 1-2 gyerek van :DDD
2010. márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az én lányom 16 hónapos, de még mindig kiakadok...már művészetre fejlesztette a technikáját, nem győzöm megörökíteni fotókon:-)
2010. márc. 5. 08:21
 6/11 anonim ***** válasza:

a fiam 22 hónapos lesz, 1 mozdulattal lerámolja a könyvesszekrényt, a másikkal a dvd-ket, lemértem, 16 mp. alatt pakol ki 1 szekrényt.:))))

nincs mint tenni. kb fél évente kiakadok 1 napra, amúgy csak nevetek rajta már:))

2010. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk Apa rendetlen, vagyis hidegen hagyja a rendetlenség. Sőt, még meg is dícséri lányunkat, ha szétdobál valamit. Nálunk Én vagyok a rendmániás, de már megszoktam, hogy nappal csatatér van. Este szépen elpakolok, és akkor már jól érzem magam. Mostanában kislányom is segít. Mikor fürdés előtt elkezdek pakolni, Ő is jön, és pakolgatja vissza a játékait a ládájába együtt velem. Olyan édi. :-)
2010. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És mennyi kárt csinál? Mert a lányom mindent szétszed, széttép, amit csak elér, megkaparint.
2010. márc. 5. 08:42
 9/11 anonim ***** válasza:
18 hónapos a kislányom, de szerencsére nem csinál kárt. 1-2 alkalommal volt, hogy újságból kitépett lapot. Rászóltunk, hogy nem szabad...nem csinálja. Még (kopp-kopp) semmit sem tört el, nem tett tönkre. 4 gyerekes :)
2010. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22 hónapos anyuka: apró cseprő dolgokat eltört már, gyertyatartó, ilyesmik. de ami fontos nekem, azt elpakoltam. könyveket tépkedett 1 időben, de azért rászólok. nem vagyok szigorú anyuka, szóval sok mindent szabad neki, az újságokért pl. nem szólok, de a könyv az más eset...
2010. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!