Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a borostyánláncról?

Figyelt kérdés

Tényleg segít? Fogzási fájdalmak miatt elgondolkodtam azon,h vegyünk e vagy sem!

Olvastam az állitolagos jótékony hatásairól,de tartok is tőle. Félek mi van ha elszakad vagy beakad,lenyeli,leszedi és sorolhatnám:-)

Minden olyan rossz eszembe jut ami talán nektek is mikor megvettétek/vagy sem:-)

A kislányom 7hónapos és már sokszor szenved,éjjel is megébred már. Van itthon dentinox meg dologel,de semmit nem ér látszólag. :-(



#baba #fogzás #borostyánlánc #fájdalomcsillatpítás
2015. júl. 16. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fulladásveszély.
2015. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem adtam a fiamnak. Ki tudja, hogy éppen egy rossz mozdulat alváskor... :S

Az is igaz, hogy babája válogatja, hogyan viselik a fogzást. Az én fiamnál a dentinox bevált, a dologél nem.

2015. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is veszélyesnek találtam. Ráadásul két barátnőm is kipróbálta a babáján, sz.rt sem ért.

Géllel próbáltam enyhíteni,meg elfogadtam,hogy a fogzás bizony fájdalommal jár.

2015. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát na, nekem az a véleményem, hogy inkább ö sirjon pár hetet fogzás miatt, minthogy én sirjak egy életen át. Én nagyon félnék, hogy megfullad. Dentinox, dologél, kup, stb. Sok más modszer van. Mellesleg én nem is hiszek ebben, hogy ez tényleg segit.
2015. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Nagy átverés, hatása semmi, veszélye annál több.

[link]

2015. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2015. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi az oldalakat. Olvasom!
2015. júl. 16. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Árverés, butaság.
2015. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Szülői butaságból eredő életveszélyes babona fogzásra.

Ha ilyet meglátok egy gyerek nyakában, a szülei a béka segge alá süllyednek a szememben. Csak reménykedem, hogy büntetni fogják a jövőben, aki ilyet tesz a gyereke nyakába.

2015. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

6-os válaszolónak köszönöm a youtube-os megosztását!

Ennek köszönhetöen eldöntöttem,hogy NEM szeretnénk borostyán láncot! Teljesen meggyőzött!

2015. júl. 16. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!