Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Akinél újszülött...

Anyukák! Akinél újszülött baba van a lakása pedíg padlófűtéses, hogyan oldottátok meg, hogy melegebb legyen a picinek?

Figyelt kérdés
A mi lakásunk 140 nm-es,padlófűtéses.A két nagyobb gyermekem szempontjából már nem lényeges de ősszel fog születni a kistesó,aki egyenlőre a mi hálószobánkban lakik majd.Hogyan oldjam meg a fűtést?Voltatok ilyen helyzetben?22-23 fok szokott lenni a lakásban,de a háló hűvösebb.Anyagilag mivel járnék jól?
2010. márc. 5. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:

háló ajtaját nyitvahagyod,bemegy a melletelevő szobából a meleg...

fürdetés előtt meg kapcsolsz hozzá vmit (olajradiátor,hősugárzó...fél óra alatt bemelegit 25 fokra,fürdetéshez,és napi fél óra nem sok áram)

2010. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tégy semmit! Megszokja hamar.

Éjszakára pedig majd öltöztesd fel jobban, amúgy is a hidegben sokkal jobb, pihentetőbb, egészségesebb az alvás.

Nem lesz semmi baja. Az én fiam októberi, nem fűtöttünk jobban. Nem is fázós, nem nyafka, és lekopogom, nagyon ritkán beteg.

2010. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hálószobában sincs radiátoros fűtés? Mert nálunk úgy van, hogy a nappaliban, konyhában padló a szobákban radiátor. Így bármikor tudok melegebbet csinálni a szobájában. Bár az a 22-23 fok bőven elég. Amikor hazajöttünk a kórházból, azt mondta a védőnő, hogy az akkori 24 fokot max egy hét alatt csökkentsük 21(!)-re, annyiban aludjon. Abban mondjuk én megfagynék, úgyhogy a kisfiam 22,5 fokban alszik. Vagy nálatok egyáltalán nincs radiátor, mert tényleg nyisd ki az ajtót és a nappaliból megy be annyi meleg. A fürdetésnél pedig az vált be, hogy vagy apa vagy én megfürdünk és utána jön Bencus, így van a fürdőben a legmelegebb.
2010. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Éjszakéra 18-20 , nappalra 22 fok körül bőven elég.
2010. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj de jó,hogy ezt írtátok!

Már megijedtem,hogy mi lesz szegénnyel 22 fokban...

Csak mert ugye ők még nem mozognak csak egyhelyben fekszenek,könnyebben megfázhatnak.

Na de akkor ne parázzak igaz?

Tudjátok rengeteg olyan ismerősnél,rokonnál voltam már babalátogatóban,ahol meg lehetett dögleni a melegtől!

Már nekem felnőttnek volt fullasztó.De ők azt mondták,kell ez a picinek:S

2010. márc. 5. 11:18
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen nálunk sehol nincs radiátor,padlófűtés mindenütt.

De meg lettem erősítve,tehát nem fog megfázni:)

Bár ha azt nézem,hogy mi sem szeretünk melegben aludni,akkor jó lesz neki a 22 fok is:)

Harmadik gyerek és mennyit parázok mi?

Tudjátok,tavaly költöztünk be a lakóparki lakásunkba,ezért nem tudom mit kell csinálni újszülöttel ilyen helyzetben.A két másik gyermekem radiátoros panelben született.

2010. márc. 5. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
tesóméknál meg lehet dögleni, olyan meleg van, és a gyerekek egyfolytában betegek, elég éjszakára a 18 fok.
2010. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azzal,ha úgyhagysz mindent ahogy van,max. a fürdéshet vmivel csinálsz 1 picit melegebbet 1-2 fokkal.Ne parázz,nálunk éjjel a termosztát 20.5 fokra van állítva ,de nem hül le addig a ház,tehát éjjel csak akkor fűt a cirkó nagyon hideg van.Napközben 21-22 fok körül van.Nem egészséges a meleg,betegesebb lehet a gyerek.
2010. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!