Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz az, hogy azért...

Tényleg igaz az, hogy azért nyűgös a babám, mert én is az vagyok?

Figyelt kérdés
Én tőle vagyok már sokszor idegesebb, mert semmi sem jó neki. Más azt írja, hogy nagyon jó a babája, én már néha teljesen ki vagyok miatta.
2015. júl. 18. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már ezt, hogy a tej is "ideges" lesz, így a gyerek is. Szerintem nem igaz, esetünkben én nem vagyok nyűgös, a babám pedig az. Csinálhatok bármit, nem igazán jó neki a tegnapi és a mai nap folyamán.
2015. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz. Nem a tej lesz nyűgösebb, hanem a gyerekek érzik az anyukájuk idegállapotát, ha anya nyugodt, akkor ők is nyugodtabbak, ha meg ideges, akkor érzik hogy valami nem stimmel, és ők is idegesek lesznek. Persze ha a babának például fáj a hasa, vagy melege van, akkor hiába nyugodt az anya.
2015. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ez igaznak bizonyult. Egy éves a lányom és van olyan nap amikor feszült,ideges vagyok akkor ő is az.

Ha megnyugszom ő is megnyugszik,ezért próbálom az idegeskedést kerülni,ahogy tudom.

2015. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!