Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehéz felnevelni egy gyereket...

Nehéz felnevelni egy gyereket két embernek? Magyarországon minimálbérből?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Minimálbérre biztosan nem vállalnék gyereket. Még ha mindketten ennyit keresnénk, akkor sem. Ráadásul ha valaki otthon van a gyerekkel, akkor az azt jelenti, hogy a minimálbérnél jóval kevesebb jut jó pár évig.
2015. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nehéz, de nem lehetetlen. Sokan csinálják... :(
2015. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha van saját ház, akkor lehet, ha albérletben vagytok, akkor nem. De ez még ezer dologtól függ. Település, helyi tömegközlekedési bérlet árak (már ha nincs kocsi), stb.
2015. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Sokan vannak akik minimalberbol nevelbek akar ket gyereket is. Oszinten szolva fogalmam sincs, hogy csinaljak...en nem tudnam. Ok a legnagyobbmuveszek szerintem.
2015. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Albérletben élünk mindketten minimálbérrel.

Eszembe se jutott, hogy emiatt ne vállaljak gyereket, aki ilyet mond annak csak addig nagy a szája, míg nem kerül hasonló helyzetbe....

Sőt, mi 2. babát is szeretnénk hamarosan, az anyagi helyzetünk úgysem fog javulni, örülhetünk, ha van hol dolgozni ( Borsod megye...)

2015. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Én azért tanultam, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe.
2015. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Utolso! Ismerek diplomas kozmunkast is, aki igaz irodan van, de 60ezret keres.szerintem o sem azert tanult, hogy ilyen helyzetbe keruljon...
2015. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Saját hitelmentes lakhelyen, vagy szülőknél annyiból ki lehet jönni. Más kérdés, hogy ez nyilván nincs meg, mert miből teremtettétek volna meg?


Valaki írta itt hogy minimálbéren albérletbe van gyerekük meg még másodikat is akarnak és jó az úgy... Hát felnevelni csak családiból is lehet a gyereket más kérdés hogyan. Én ketten a férjemmel SZARUL élnék albérletben két minimálbéren, nemhogy gyerekkel. Az nem élet, az vegetálás.

2015. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!