Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ha csinálok egy...

Szerintetek ha csinálok egy paradicsomos penne tésztát abba rakhatok száraz szalámit kockára vágva? Mert nincs itthon se szalonna se kolbász, csak ez!

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 22:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
24%
És miért kellene a paradicsomos pennébe szalonnát vagy kolbászt rakni? Gusztustalanul hangzik mindhárom. És a paradicsomos penne alatt mit értesz? Paradicsomszószosat, vagy a tésztába van beledolgozva a paradicsom?
2014. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Tenni tehetsz bele, ha el akarod rontani, egyebkent ne nagyon. Sokkal jobb, ha csinalsz egy sima paradicsommartast, fuszerezed bazsalikommal vagy olasz fuszerkeverekkel, a tetejen sajttal.
2014. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen jó :))
2014. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez a lehető leg össze nem illőbb kombináció. De ugyanígy a szalonna és kolbász is. Nekem a paradicsomos penne az tészta, friss vagy konzerv paradicsom, bazsalikom, oregánó, só, bors, max hagyma.

De ha neked ízlene amit írtál, akkor főzd úgy.:-)

2014. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Akkor a pizzákon hogy van együtt a paradicsomszósz meg a kolbász???
2014. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

Számomra a pizzatészta és a főtt tészta két külön dolog. Nem tudok elképzelni kifőtt tésztát szalámival, vagy kolbásszal..

A kérdés itt most nem a szalámi, kolbász+paradicsomszósz, hanem a szalámi, kolbász+tészta.

Egyébként én pizzából sem szeretem a kolbászosat vagy szalámisat.

2014. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Hát akkor ne tud :D én már sokszor ettem, nagyon finom.
2014. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Két d-vel írjuk.

Számomra a főtt tészta rákarikázott kolbásszal gusztustalan. Természetesen ízlések és pofonok...

2014. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

A ne tud egy d, csak úgy elárulom.

Amúgy meg akkor ne egyed, mint írtam. Most jó itt fröcsögni, hogy neked gusztustalan?

2014. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"A ne tud egy d, csak úgy elárulom. "

hát persze, ha a helyesírási konvenciókat nem követjük, akkor igazad van, de a helyesírási szabályzat szerint ez bizony két d.

A kérdésre visszatérve: a szalámis-paradicsomos penne nekem fura lenne, és nem vágynék rá nagyon, de ízlések és pofonok, azzal eszed, amivel akarod...

2014. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!