Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek nyaralni 7...

Ti elmennétek nyaralni 7 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Ha igen hova?
2015. júl. 19. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
Fiam is pont 7 hós volt , mikor hazajöttünk nyaralni. Balcsi, saját kis apartman. Imádta a nagy vizet és rengeteget aludt.:)
2015. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Igen, voltunk. Zalakaroson, bababarát szállodában. Nagyokat sétáltunk, pancsolt, jókat aludt és nekem is kiszakadás volt az itthonlétből. Jó volt. Más kérdés, hogy a tesójával nem mentem volna 7 hónaposan nyaralni, ő akkor újra 2-3x kelt egy éjjel, az nem lett volna jó senkinek sem.
2015. júl. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Belföldre, szállodába simán. 4 hónapos volt a fiam, amikor először vittük.
2015. júl. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%

mi a nem utazás oka-akik ezt irták?

vagy,neked kérdező mitől függ?mert gondolom nem az anyagiak miatt kérdezted...

környezetváltozás?esetleg nem aludna?

mi mentünk,de csak rövidebb,belföldi útra,-először 3-4 hónapos volt a kisfiam.

2015. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló vagyok, nálunk a nem utazás oka az volt, amit írtam is, hogy éjszaka nem aludt a fiam rendesen, sokat sírt, rettentő kimerültek voltunk. Ehhez jött volna még az utazás is, új környezet, nem lett volna értelme, mert nem pihentünk volna semmit sem. Ráadásul kocsink sem volt még akkor, értelmét nem láttam volna egy nyűglődő gyerekkel tömegközlekedéssel utazni.
2015. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Igen, mennénk, és megyünk is.

Pont ennyi lesz a legkisebb (3 gyerekünk van), amikor megyünk Horvátországba 1 hétre apartmanba. 4 hónapos volt, amikor elmentünk velük egy szállodába 3 napra. A másik kettővel is mentünk nyaralni ennyi idős korukban.

2015. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%

Én sem mentem,mert iszonyú lett volna a akkor 10-15 éjjeli ébredés miatt (is)

Nagyon beteg volt akkoriban,a hasfájása még akkor is megvolt mellé.

De ha nem lett volna beteg és átaludta volna az éjszakákat,akkor mi is bababarát szállodába (Zalakaros) mentünk volna vagy Pécs környékére,ismerőshöz.

Viszont így 1,5 évesen is ébred éjjel,nem akarom senki más nyaralását (idegen családok,akik pihennének) tönkre tenni,így marad a kertben játék,mamáknál egy napos programok meg a közeli fürdő néha.

2015. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

Mi 4 hónapossal is megyünk, mert van egy 5 évesünk is.

Bükfürdőre megyünk, teljes ellátással (pici babával nem pihenés nekem, ha főznöm-mosogatnom kell).

2015. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 7 hónapos a fiam de max 2 napra elmerek vele menni de esélyesebb hogy csak közelbe megyünk el inkább többször egy egy napra hogyha "gond" lenne akkor hamar haza tudjunk érni!
2015. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!