Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illetlenség, ha nem adok...

Illetlenség, ha nem adok bodyt a babámra?

Figyelt kérdés

Beteg volt a 11 hónapos kislányom, és holnap délután kell visszavinnem az orvoshoz.

Illetlenség, ha csak pelust, és egy kis lenge ruhácskát adok rá? Mármint, hogy bodyt nem adok a ruha alá?


2015. júl. 22. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
36 fok van napközben, a kutyát nem fogja érdekelni szerintem...
2015. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért lenne illetlenség? Nem templomba viszed, hogy lenge a ruhája.
2015. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ööö... hm khm... most komolyan kerded? Hogy 40 fokbsn illetlenseg e ha nem adsz az egy evesedre bodyt a ruha ala??? Remelem ez csak vicc...
2015. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

felénk 38

lakásban 35...



az utcán elnézve nincs body(ill trikó, miegyéb) a kislányokon

2015. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, komolyan kérdeztem.

Természetesen az utcára máskor is ki szoktam így vinni, csak az orvoshoz nem tudtam, hogy illetlenség-e?

Másképp nem kérdezem.

Köszönöm a válaszokat.

2015. júl. 22. 22:31
 6/9 Ditta323 ***** válasza:
100%

Nyugi nem :)

Én vnőhöz is csak pelus+ pelenkatartó bugyi, és egyberuhát, vagy pólót és rövidnacit adok rá. 10hós kisasszonyom van.

2015. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2015. júl. 22. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a multkor az orvos maga mondta, miután megvizsgálta a babát, hogy ne is öltöztessük vissza,maradjon csak pelusban. Nyugi :)
2015. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
A 15 hónaposomon 1 trikó van és pelus, most értünk haza, a 3 évesen tegnap trikó és alsógatya volt kint az utcán. (Budapest) A védőnőnél és orvosnál is így voltunk a héten. Őszintén szólva fogalmam sincs hogy a többi gyerek ott miben volt, nem néztem... :) Szerintem ne azzal foglalkozz hogy ki mit szól, hanem hogy szerinted miben nem szenved a gyerek még jobban a melegtől. Nagyanyáink fiatalkorában volt divat kiöltözni a dokihoz.
2015. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!