Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nálunk nem működik az...

Csak nálunk nem működik az álometetés?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos és nemrég megpróbáltuk este 11 -kor megetetni ,mert a suttogó szerint így reggelig alszik ! A babám pedig így is ébred 3-kor aztán 5.30 -kor ! Valamit rosszul csinálok ? Esetleg a fürdést kellene (7 ) óra áttennem ? Vagy más miatt ébred?
2010. márc. 6. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Képzeld, hogy nekem is van egy fiam, 5 hónapos mult...

De soha nem teáztatnám éjjel, főleg nem az elején!!! Saját magától átalussza az éjjelt, éjfélkor eszik utoljára, de akkor sem mindíg! A hisztisség meg nem ezen múlik, hogy eteted-e éjjel v. nem! Az a szülőn múlik, senki máson.

Én akkor sem tanítanám az első babásoknak, hogy az első hetekben oly' fontos anyatej helyett teát kapjon. Mert lehet, hogy boldog baba (most), aztán később majd beteges lesz, mert lusta vagy megetetni v. a tápszert bekeverni. Én akármilyen fáradt vagyok, felkelek hozzá, mert nem azért szültem, hogy ne gondozzam, mert fontosabb a pihenés, ha elláttam, pihenek vele együtt...

2010. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

Hat tudod, amikor aludt az egesz csalad, en 3 honapig meg felkeltem ejjel is KETSZER fejni, hogy mindenkepp eleg legyen a tejem a picurnak, hiszen rengeteget birt enni, es delutan mar nem volt annyi tejem mint ejjel, igy az ejszakai adagot eltettem neki delutanra, es nem tapszert adtam neki!!!

ERROL ENNYIT!!!

Jaaa, tenyleg kenyelmesseg miatt volt mi?

ez nem kenyelmesseg, ez esszeruseg kisbaratom...

majd fel ev mulva megneznelek, amikor nem eszik, nem alszik rendesen, hogy gondolkodsz errol a temarol, egy hisztiroham kozepen mondjuk, mert hullafaradt a gyermeked es mondjuk ez a faradtsag meg tarsul egy kis ehseggel is.

Nem tudom miert nem birod felfogni, h mindenkinek jobb, ha a baba atalussza az ejszakat.

Es ujfent kiemelnem, hogy enyhe komenyes teat kapott a pocijara, es nem gyogyszert, pl. infacolt.

Hidd csak el, h a teatol kevesebb baja lesz mint az altalad eloszeretettel irt tapszertol.

2010. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

ja es meg annyit, h ez kb ossz 2 deci tea volt, ha mar "tomesrol" beszelunk, talan nem hal bele a fiam, es talan nem lesz a tea miatt szellemi fogyatekos, mi 5 evesen jon elo, nagyon rettegek tole, brrrr, tea.

Gondolkodj mar kicsit esszeruen pls.

2010. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ezt a sok bunkót ,kösz a válaszokat ,igazán hasznát veszem !
2010. márc. 6. 19:46
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ikres anyuka vagyok. Én próbáltam teával is (kb. 6 hónapos korukban), meg is itták a közel 200ml-t, majd sírtak tovább. Ekkor megetettem őket tejjel, közel ugyanannyit befaltak, majd aludtak reggelig. Mert nem szomjasak voltak, hanem éhesek. Nem lehet a gyerekeket egy kalap alá venni. Van, akinek elég a tea (ő vsz. nem éhes), és van, akinek sokáig szüksége van az éjszakai evésre.

Szerintem,nekünk szülőknek az a dolgunk, hogy figyeljünk a gyermekünk jelzésére, kérésére és aszerint segítsük őket.

2010. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!