Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő a sebgyógyulás...

Mennyi idő a sebgyógyulás babáknál? Keresztcsonti műtétünk volt ma! Hétfőn vagy kedden kell visszamenni hogy megnézze a sebet! Lehet azért mert már a hét elejére valamelyest gyógyulni fog? Ja és hogyan tudom a babámat rábírni hogy maradjon hason?

Figyelt kérdés
A műtét miatt muszály lenne ugy aludnia!hogy ne iritálja a kaki !!
2008. szept. 4. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad,hogy mennyi idősek vagytok.

Az én lányomnak nagy hasi műtétje volt 5 hetesen. Kedden volt a műtét és hétfőn már fürödhettünk kádban is. Én nem erőltetném a hason alvást. Inkább figyeld, hogy mikor kakil be, és tedd rögtön tisztába. Nekünk küzvetlenül a nuni fölött kezdődőtt a vágás ezért a pisivel is kellett vigyázni. Ha megfáj neki, úgysem fekszik rá. Esetleg próbáld meg az oldalán altani, úgy, hogy kitámasztod valamivel a hátát.

Most 6 hónapos és szinte nem is látszik a heg.

2008. szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszike a választ ,picik vagyunk még mi is!!

4 hetesek

2008. szept. 5. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Szia az előző vagyok. Mi így altattuk a műtét után.

Mielőbbi jobbulást kívánok nektek :-)

2008. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszike,igy megpróbáljuk!!

De ti is a Szent imrében szültetek ugye?

Mert mintha láttam volna a babádat!!Tegnap előtt voltam bent meglátogatni a barinőmet ő is babát szült ,hétfőn!!

2008. szept. 5. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem én vidéki vagyok. Ez a kép fél éve készült a Pécsi gyermeksebészeten, akiknek nagyon sokat köszönhetek.
2008. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!