Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti letennétek a földre?...

Ti letennétek a földre? Túlparázom?

Figyelt kérdés
Baba: 9 hónapos, kúszik, lassan kezd mászni, felülni. Mindent a szájába töm, két marokra a földet is. Föld: társasház többé-kevésbé gondozott füve, de azért csikk, sok lufidarab, ágak-bogak, macskapisi előfordul. Már napi szinten megkapom, miért nem teszem le, az még hagyján, hogy teljesen bekoszolná magát hason csúszva, de nem akarom, hogy ezeket mind megegye. Takaróról lekúszik.
2015. júl. 26. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. én csak akkor tettem le a fiamat amikor mászni tudott már. tehát csak kúszni tudó babát semmiképp. imád bele ülni a homokba és markolássza, szórja a lábára, kis vödrébe...stb.
2015. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Felénk se teszi le senki a kúszó babát a földre.

Maximum a hinta alatt lévő gumi lapokra ülni és labdát gurigatni neki, de azt is csak akkor, ha épp nem hintázik senki és vágja fejbe:)

2015. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Sz*rd le mit mondanak, 3-4 éves lesz, mire a saját immunrendszere kialakul, addig csak te védheted meg! Egyébként könnyen p*fázik mindenki! Könnyű nagyinak játszani az agyát, a rokonok előtt, te leszel, az aki 3-4 éjszakán keresztül virraszt a beteg gyerek mellett! Erre, mondják: Könnyű, más f*xát a csalánba verni!
2015. júl. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Én letenném. Max koszos lesz. Ellenben nagyon élvezni fogja, sok felfedezni való lesz. Ahova leteszed, nézz körül vedd fel a csikket, szemetet.

Szájába ne engedd h bármit is vegyen, amúgy is ez még így lesz egy ideig, figyelni kel.

De miért ne?

A játszótéren is pikk-pakk koszos lesz :)

2015. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10-11es vagyok, nem értem a lepontozást. az hogy leteszem/letettem mászni, ülni tudó babát a játszótéren? a szájába nem vett semmit. a kérdezőnek az a baja hogy a szájába vesz mindent és egy ötletet írtam ami nálunk bevált. nem is értem a lepontozást.
2015. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!