Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem kesz baja a kisfiamnak?

Ugye nem kesz baja a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Tejbegrízt csináltam vacsira a családnak , 1.5 tejből ,nod ettük ettük és odajött a majdnem 10 hónapos picurkàm es adtam neki hát eleg sokat evett de úgy ette olyan cukker volt!

2 gyerekem van még rajta kívül egyiknek sem volt a tejtől baja de ilyen kicsinek nem adtam nekik sem!!


2015. júl. 26. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

az viszont nem gyerekorvos függő, hogy ha használjátok a google-t, akkor az összes hivatalos ajánlás 2 éves kor után, de MINIMUM 1 éves korig tiltja a tejet.

a túró, sajt, joghurt más, mert azok feldolgozott termékek, azokban nem olyan formában van az allergén, mint a sima tejben.

kérdező, reméljük nem lesz baja, bár mehet a hasa, fájhat a hasa, vagy hányhat is esetleg ha érzékenyebb rá, és reméljük később nem alakul ki nála ételallergia...

az a példa nagyon rossz, hogy régen is adtak, és élünk, mert soha annyi ételallergiás felnőtt nem volt, mint a mostani 20-30-40 évesek között, akiknek már 3 hónapos kortól mindent adtak.

2015. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!!

Nagyon felhúzzak ezt a dolgot egyetlen egyszer adtam neki és itt szinte megölnek te jó isten!!!

2015. júl. 27. 21:40
 13/15 anonim ***** válasza:
4Kedves 7-es! Savanyított tejtermék joghurt, utána sajt, túró, tejszín adható 1 éves kor után! 3 évesen tej! És jöhetsz az ovival, számomra még mindig felháborodásra ad okot, hogy 3 éves óvódásoknak, koffeines fekete teát adnak! El kell tűrnöm? Szerintem nem! Lehet, hogy az óvoda azt, hiszi, viszont a gyerek és a felelősség az anyáé! És 10-es! A gyerekorvos véleménye (hacsak nem érdekelt a témában!) nem számottevő, amikor kutatók tömkelege mondja azt, hogy nem!
2015. júl. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Jézusom nem cukorból vannak a gyerekek, èn is adok neki nèha amikor nincs gyümitea elkészítve,és semmi baja nincsen!

Már a 3 èvesemnek!!

Nem tudom milyen ovi az ahol fekete teát adnak ahova a fiam járt csak

gyümölcsteát adnak!!

Elmondanám hogy azèrt van ma már annyi ellergias meg laktózérzékeny beteg gyerek mert minden szarttól védve vannak jaj tej jaj glutén jaj ez jaj az én nagyon így látom!!

Csak azért kérdeztem mert kicsinek tartom a tejhez de 1 éves koráról mindent fog enni amit mi!!

2015. júl. 29. 15:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igazad van: nem cukorból vannak. Csupán pici emberkék, akiknek fejlődésben van, a gyomra, az emésztőrendszere és kb. 4-5 éves lesz, mire kifejlődik az immunrendszere! Egyébként meg piszok nagy a különbség a gyümölcs tea és a gyümölcs ízű (ez fekete teából készül) tea között! És, ha 1 éves korától, az fogja enni, amit ti, akkor csak reménykedhetünk az ő érdekében, hogy nem esztek túl sűrűn párizsit, virslit meg ehhez hasonló szemetet, ami tele van ízfokozókkal, tartósítószerekkel, színezékekkel! És azért van ennyi allergiás, laktózérzékeny gyerek, mert anyuka leszarja, hogy nem kéne még adni! Odaadja, aztán meg néz bután, mitől allergiás a gyerek? A kislányom 5 éves, 1 éves kora után kapott tejterméket, 7 hónapos korától glutént, 3 éves kora után tejet és az égadta világon semmire sem allergiás! Remélem legalább epret nem akarsz adni neki, bár, ha szerencséd van nem lesz rá allergiás, max. megfullad az apró magvaktól! De te döntesz!
2015. júl. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!