Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam dühébe mindent lefejel...

Ananke kérdése:

Kisfiam dühébe mindent lefejel vagy belerúg. Erről hogy szoktathatom le?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kisfiam.Ha nem sikerül neki valami,vagy nem engedek valamit meg,rögtön dühbe gurul.Akkor fogja magát és lefejeli a földet vagy az ajtót,vagy amit talál.Aztán elkezd sírni meg mondja,hogy auá.Oda jön hozzám felveteti magát,de ha elkezdem neki mondani hogy ez nem jó amit csinál,akkor van,hogy engem is meg próbál lefejelni.Le lehet erről valahogy szoktatni?Félek hogy egyszer kárt tesz magába!Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 27. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Lehet hogy nem egeszen normalis a fiad. elkepzelheto hogy autista az kb ilyen korban kezd elojonni. en elvinnem szakemberhez hogy adjon tanacsot.

mondjuk en szemely szerint siman le tudnam szoktatni a fejelesrol de manapsag az ilyen modszereket nem alkalmazzak. ha idoben nem lepsz kesobb meg is fog verni. nincs apja hogy kicsit rancbaszedje a gyereket? vagy ot is lefejeli?

2015. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Apuka ilyen hirtelen haragú, vagy valaki a családban?
2015. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A fiam teljesen normális,de köszi!Apukája is van,nyugodt családi életet élünk.

Apuka is kiskorába ilyen kis indulatos és hisztis volt.

2015. júl. 27. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Majd megtanulja kezelni, addig sokat kell vele beszélni.

Az én fiam harapott, ha valami nem tetszett neki, volt, hogy az arcomat.

2015. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne szolj rá ha veri a fejét!!!! Az én fiam forditva müködik ha szolok h ne akkor csinálja ha nem szolok oda se nézekek abba hagyja..mindennel igy van!!
2015. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Akkor kérdezd meg a férjed, ha emlékszik, hogy miért volt dühös, és mi nyugtatta le. Vagy anyósodat, hogy hogyan kezelte a helyzetet.
2015. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Próbálom nem le reagálni,mert már mással kapcsolatba bejött a módszer.De ennél meg sírva jön oda,hogy vígasztaljam meg.
2015. júl. 27. 13:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Anyósom hideg víz alá tette,vagy kapott a seggére.Ezek nem az én módszereim.
2015. júl. 27. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne is csináld mert ez újabb indulathoz vezet neki..akkor ink mutasd meg neki h picit saját magadon hogy legyen határ de azt csinálhassa amit ő akar..mutasd h neked is fáj!!van olyan amikor én is igy csinálom ea akkor picit csinálja ő is.és nevet
2015. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy az anyosod modszerei hatasosabbak mint a konyorges meg vigasztalas, de mindenki ugy kezeli a problemat ahogy jonak latja. lehet hogy ott kene hagyni amikor ilyet csinal , aztan majd abbahagyja ha mar faj a feje a fejelesektol. engem biztosan nem fejelne le.
2015. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!