Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételeket eszik 10...

Milyen ételeket eszik 10 hónapos babátok a ti étrendetekből?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Majdnem mindent.Csak szárazbabot,vagy körömpörköltet nem.Nem főzök semmit erősen,és a fűszereket is magam termesztem.Nem használok bolti szószokat,pulykapárnácskákat.
2010. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindent kóstoltatunk vele, imádja az ecetes uborkát és a paradicsomot. A főtt tésztát magában szereti a legjobban.
2010. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Külön főzök neki, amiben nincs só, cukor. Nem kap tejeset, csak meghatározott mennyiségben glutént (zabpehely formájában), csak kevés tejterméket (joghurtot és sajtot). Az apja allergiás sok mindenre, nekem nincs kedvem egyrészt kockáztatni, hogy ő is az lesz, másrészt utána egy életen át külön főzni neki, mert lisztérzékeny, vagy laktózintoleráns. Másfél éves koráig viszont nekem megéri külön főzni. Vagy tovább, ha igényli. Szereti az új ízeket, mindent megeszik, amit adok neki, de nem tudom, hova kéne siettetnem, hogy mindent egyen, amit én.
2010. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!